(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sére Zsolz Dátum: 2011-06-14 13:11:17
Korfu szuper smile Gábor még szupperebb smile A paradise étteremben a koktél meg isteni smile
Szepesi László Dátum: 2011-06-14 11:21:11
Szia Grandgaborkorfu! Tavaly nem vettük igénybe a shopping járatot ezért kérdezném, hogy milyen napokon hány órakor indul oda-vissza és mennyibe kerül? A buszvégállomásig megy Korfun vagy a régi erődig? Még egy kérdés. Az éven mennyibe kerül a kis strandon a grandosoknak a napernyő bérlés?
Józsáné Havasi Irén Dátum: 2011-06-13 15:45:24
grandgaborkorfu-augusztusban megyünk 5-en a Nikosba.Légyszives az ottani árakról tájékoztatni,mit érdemes vinni itthonról. Eőre is köszönöm,szép napot Józsáné Havasi Irénl
mati81 Dátum: 2011-06-12 20:59:46
Szia Gábor! Kérdezni szeretném a személyigazolvány elég akkor is ha busszal megyünk?
Dátum: 2011-06-12 18:49:05
SZIA ARANYALMA,IGEN LEHET, KB. 8 EURO EGY ÓRA.MILYET, HÁT AZT A LEGEGYSZERŰBB, EGYBE MŰANYAGOT.MINDEZT A PARTON, AHOL A VIZIBICIKLIK IS VANNAK, KÖNNYŰ MEGTALÁLNI. ÜDV, GÁBOR