(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-12 18:45:10
Erdős Maximilián írta ekkor: 2011-06-12 17:47:39
Hello Gábor! Robogókat milyen árban lehet bérelni? Köszi a választ!Üdv:Max
SZIA MAXIMILIAN! KB. 15-20-25 EURO AZ ÁRUK, TELJESÍTMÉNYTŐL FÜGGŐEN.MINDEGYIK 2 SZEMÉLYES ÉS AZ ÁRBAN BENNE VAN A BUKÓSISAK IS MINDKÉT EMBER RÉSZÉRE. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-12 18:42:28
Rácz Barna írta ekkor: 2011-06-12 18:22:31
Kedves Gábor! Érdeklődni szeretnék,hogy ha a Katerina apartmanban megszállunk, akkor a szomszédos medencét ha igénybe szeretnénk venni mindennap,akkor mindig kötelező az italfogyasztás is?Várom válaszod!Nagyon fontos!Mert csak ezután tudom eldönteni hogy melyik apartmant válasszuk! Üdv:barna
KEDVES BARNA, HÁT ÚGY FOGALMAZNÉK, HOGY ILLIK, UGYANIS SEM A MEDENCÉÉRT, SEM A NAPERNYŐKÉRT, SEM A NAPÁGYAKÉRT NEM KELL FIZETNI.ÍGY EZZEL HONORÁLJUK A SZOLGÁLTATÁST. ÜDV, GÁBOR
Ásoth Enikő Dátum: 2011-06-12 18:41:40
Máténé Márti írta ekkor: 2011-06-02 05:25:25
Mi az első emelet 10-ben voltunk,a szoba szép tágas,a konyha felszereltsége elfogadható:1 serpenyő,1 lábas,gyümölcs mosó,reszelő,evőeszközök,tányérok,poharak,csészék vannak,van vízforraló és jól működik a tűzhely is.A közeli boltban a reggelihez mindent lehet kapni,az árak magasabbak mint nálunk,rengeteg étterem van és viszonylag normális áron lehet étkezni.
Kedves Márti! Mi is a 10-es apartmanba fogunk menni és olvastam, hogy van tűzhely, azt szeretném kérdezni tőled, hogy sütő része van-e? Előre is köszönöm a válaszodat!
Ásoth Enikő Dátum: 2011-06-12 18:33:33
P. Viktória írta ekkor: 2011-05-31 20:53:47
Szia Enikő! Mi is augusztus 19-én indulunk a Clio apartmanba. Ti honnan jöttök?? smile
Kedves Viki! Mi Tatán szállunk fel. És ti?
Rácz Barna Dátum: 2011-06-12 18:22:31
Kedves Gábor! Érdeklődni szeretnék,hogy ha a Katerina apartmanban megszállunk, akkor a szomszédos medencét ha igénybe szeretnénk venni mindennap,akkor mindig kötelező az italfogyasztás is?Várom válaszod!Nagyon fontos!Mert csak ezután tudom eldönteni hogy melyik apartmant válasszuk! Üdv:barna