Mi az első emelet 10-ben voltunk,a szoba szép tágas,a konyha felszereltsége elfogadható:1 serpenyő,1 lábas,gyümölcs mosó,reszelő,evőeszközök,tányérok,poharak,csészék vannak,van vízforraló és jól működik a tűzhely is.A közeli boltban a reggelihez mindent lehet kapni,az árak magasabbak mint nálunk,rengeteg étterem van és viszonylag normális áron lehet étkezni.
Kedves Márti! Mi is a 10-es apartmanba fogunk menni és olvastam, hogy van tűzhely, azt szeretném kérdezni tőled, hogy sütő része van-e? Előre is köszönöm a válaszodat!