(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Erdős Maximilián Dátum: 2011-06-12 17:47:39
Hello Gábor! Robogókat milyen árban lehet bérelni? Köszi a választ!Üdv:Max
Erdős Maximilián Dátum: 2011-06-12 17:46:35
Erdős Maximilián írta ekkor: 2011-06-09 22:16:27
Hello Csajok! 2011.09.17-től október 1.-ig vagyis két hétig a NIKOS poolba nyomjuk! 4-en vagy 5-en leszünk!Ha szeretitek a jó bulikat,várunk bennetek szeretettel az apartmanban,egy fél kézilabda csapat,ebből 4.-en szinglik vagyunk!Srácok ti is jöhettek de csak bulizni,viszünk egy kis hazait is:-)! üdvözlettel: Robi,Krisztián,Zotya,(Gomes talán) és én Max! smile
Hello Csajok! 2011.09.17-től október 1.-ig vagyis két hétig a NIKOS poolba nyomjuk! 4-en vagy 5-en leszünk!Ha szeretitek a jó bulikat,várunk bennetek szeretettel az apartmanban,egy fél kézilabda csapat,ebből 4.-en szinglik vagyunk!Srácok ti is jöhettek de csak bulizni,viszünk egy kis hazait is:-)! üdvözlettel: Robi,Krisztián,Zotya,(Gomes talán) és én Max!
Vázsonyi Attila Dátum: 2011-06-12 13:33:02
Sziasztok van aki augusztus 19.én megy Korfura??
Deák Anikó Dátum: 2011-06-11 08:19:09
Kedves Gábor! Köszönöm a válaszát a személyi igazolvánnyal kapcsolatban! Üdvözlettel: Anikó
Erdős Maximilián Dátum: 2011-06-09 22:16:27
Hello Csajok! 2011.09.17-től október 1.-ig vagyis két hétig a NIKOS poolba nyomjuk! 4-en vagy 5-en leszünk!Ha szeretitek a jó bulikat,várunk bennetek szeretettel az apartmanban,egy fél kézilabda csapat,ebből 4.-en szinglik vagyunk!Srácok ti is jöhettek de csak bulizni,viszünk egy kis hazait is:-)! üdvözlettel: Robi,Krisztián,Zotya,(Gomes talán) és én Max! smile