Hello Csajok!
2011.09.17-től október 1.-ig vagyis két hétig a NIKOS poolba nyomjuk! 4-en vagy 5-en leszünk!Ha szeretitek a jó bulikat,várunk bennetek szeretettel az apartmanban,egy fél kézilabda csapat,ebből 4.-en szinglik vagyunk!Srácok ti is jöhettek de csak bulizni,viszünk egy kis hazait is:-)!
üdvözlettel: Robi,Krisztián,Zotya,(Gomes talán) és én Max!
Hello Csajok! 2011.09.17-től október 1.-ig vagyis két hétig a NIKOS poolba nyomjuk! 4-en vagy 5-en leszünk!Ha szeretitek a jó bulikat,várunk bennetek szeretettel az apartmanban,egy fél kézilabda csapat,ebből 4.-en szinglik vagyunk!Srácok ti is jöhettek de csak bulizni,viszünk egy kis hazait is:-)! üdvözlettel: Robi,Krisztián,Zotya,(Gomes talán) és én Max!