(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-09 17:47:16
Sziasztok! Tudna valaki abban segíteni, hogy kajakot lehet -e bélelni Sidariban, ha igen milyet és mennyiért ja és persze hol? Köszi: aranyalma
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-06-08 10:28:27
Tóth Judit írta ekkor: 2011-06-07 21:07:51
Szia Gyöngyi! Írtam neked, de már jól lecsúszott. Keresd majd meg.) Szia, Judit
Kedves Judit!Bocs de káosz a hetem,nem volt időm feljönni a fórumra. A szállás leírásánál van alaprajz a házról.Fent 4 szoba van 2 db 2 ágyas és 2 db 3 ágyas. Az iwiwen rajta vagyok. üdv: Gyöngyi
Judit Cs Dátum: 2011-06-08 03:56:59
Sziasztok Kofrun élők! Meg tudnátok mondani, hogy van-e DM Korfun? Sajnos neten keresztül nem bírtam kitalálni. No nem szépítkezés ügyileg, de nekem az a legjobb zabtej beszerzési forrásom és a nyaralásnyi adagomat nem vinném magammal, ha nem muszáj :) Nyilván ha áruházban lehet kapni, én arra is nyitott vagyok. Továbbá most kalkulálom a kiadásainkat és érdekelne milyenek az átlagos éttermi árak? Két pici gyerekkel leszünk, vannak-e számukra tuti tippek? Előre is köszönöm!
Kata Dátum: 2011-06-07 21:47:34
írta ekkor: 2011-06-07 16:39:16
KEDVES KATA, KB. 25-40 EURO/NAP, MÉRETTŐL, TELJESÍTMÉNYTŐL FÜGGŐEN ALAKUL AZ ÁRUK! ÜDV, GÁBOR
NAGYON KÖSZÖNÖM
Simon Tamás Dátum: 2011-06-07 21:25:34
Kedves Gábor! Nagyon köszönöm az információkat!Már nagyon várjuk hogy kint legyünk!Üdv Tomi