(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-06-07 21:07:51
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-06-04 21:01:11
Szia Judit! Gondolom már kitaláltad,hogy miénk a 10.szoba. Most megyünk hetedjére Görögországba , utóbbi 5x a Grand Toursal. MInden alkalommal meg voltunk velük elégedve,azt kaptuk amit igértek. Nem hiszem el,hogy Korfun koszos a tenger! Eddig még mindenhol tiszta volt,egyedül Paralián nem tetszett. A Jón tengeren Zakynthoson is tiszta volt. Alig várom ,hogy benne fürödjek! Akinek nem tetszik fürödjön medencében,bár én annak a tisztaságát kérdőjelezném meg.Az én kedvemet ezzel nem tudják elvenni!
Szia Gyöngyi! Írtam neked, de már jól lecsúszott. Keresd majd meg.) Szia, Judit
Dátum: 2011-06-07 16:51:14
Földesi Gáborné írta ekkor: 2011-06-05 18:41:25
Szia Gábor!!!!!!!!!!!!! Szerencsésen megérkeztünk du 15.15.-kor voltunk a Hősök terén. Köszönünk mindent . Sidari csodálatosan szép hely. Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük a lelkiismeretes munkát a sziget túrán történt idegenvezetést a sok sok érdekes tájékoztatást! Üdv: Földesiék , Füzesiék és Csizmadiáék ( A 6.-ok)
SZIASZTOK MINDENKI! ÉN IS NAGYON KÖSZÖNÖM A KELLEMES TÁRSASÁGOTOKAT, IGAZI JÓ CSAPAT VOLT4remélem találkozunk még, ha lehet itt a szigeten!ÜDV,MINDEN JÓT, GÁBOR
Dátum: 2011-06-07 16:48:57
KEDVES TAMÁS, HU, EZT ÍGY MIND MEGVÁLASZOLNI ELÉG NEHÉZ EGY LEVÉLBEN. A SUZUKI, KB. 45-50 EURO/ NAP. A MOTORCSÓNAKOKRA, KB. EGY A4-ES OLDAL VAN 15 FÉLE KOMBINÁCIÓBAN MEGADVA, DE PL. 40 LÓERŐS-2 ÓRÁRA 75 EURO, 25 LÓERŐS-2 ÓRÁRA 55 EURO STB.NAGYON SOK FÉLE VARIÁCIÓ VAN. A PARADISE ÁRAI ÁTLAGOSAK, KB. 8-10 EURO EGY FŐÉTEL. A FAKULTATÍVOKRÓL, MEGÉRKEZÉS UTÁN AZONNAL, A TÁJÉKOZTATÓ KERETÉBEN BŐSÉGES FELVILÁGOSÍTÁST FOGOK ADNI, KB. EGY ÓRÁBAN.ÜDV. VÁROM ÖNÖKET GÁBOR
Dátum: 2011-06-07 16:41:18
Földesi Gáborné írta ekkor: 2011-06-06 12:14:23
Szia Anikó! Tegnap jöttünk meg Sidariból.Mi ugyan útlevéllel utaztunk de a mögöttünk ülő pár személyivel jött- elfogadták! nem kell elhinni amit az időjárás előrejelzések mondanak. nekünk végig esőt és zivatart jósoltak , ám az volt a helyzet hogy az egy hét alatt naponta láttunk egy egy felhőcskét!
KEDVES ANIKÓ, ÉN IS CSAK MEG TUDOM ERŐSÍTENI, TERMÉSZETESEN JÓ A SZEMÉLYI, VÁRJUK ÖNÖKET, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-07 16:39:16
Kata írta ekkor: 2011-06-06 22:15:17
Kedves GrandGábor! Szeretnénk érdeklődni, hogy Quad-ot mennyiért lehet bérelni a szigeten? Előre is köszönöm.
KEDVES KATA, KB. 25-40 EURO/NAP, MÉRETTŐL, TELJESÍTMÉNYTŐL FÜGGŐEN ALAKUL AZ ÁRUK! ÜDV, GÁBOR