(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dömötör Gabi Dátum: 2011-06-06 22:32:27
Kedves hazaérkezett "Cliosok"! Érdeklődni szeretnék az ellátás mennyiségéről és minőségéről. Mire számítsunk? Kell még a félpanzió mellé komolyabban készülni? Előre is köszönöm válaszotokat smile
Kata Dátum: 2011-06-06 22:15:17
Kedves GrandGábor! Szeretnénk érdeklődni, hogy Quad-ot mennyiért lehet bérelni a szigeten? Előre is köszönöm.
Deák Anikó Dátum: 2011-06-06 20:39:27
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást! Üdvözlettel: Anikó
Földesi Gáborné Dátum: 2011-06-06 18:29:44
Deák Anikó írta ekkor: 2011-06-06 17:51:05
Kedves Földesi Gáborné! Köszönöm a gyors választ, megnyugtató, hogy nem volt gond a személyivel. Azt még megkérdezném volt Paxos, Antipaxosos hajókirándulás fakultatív programnak meghirdetve? Illetve ha valakinek van még híre a személyivel történő utazással kapcsolatban továbbra is várom! Köszönettel: Anikó
Anikó! Az infóm azért is megbízható mert segítettem a sofőröknek az útlevelek kiosztásában és nem csak útleveleket osztottam hanem személyiket is. A fakultatív programok között volt Paxsosi kirándulás is. Ezekről Gábor az idegen vezető nagyon korrektül tájékoztatott minden utast.
Deák Anikó Dátum: 2011-06-06 17:51:05
Kedves Földesi Gáborné! Köszönöm a gyors választ, megnyugtató, hogy nem volt gond a személyivel. Azt még megkérdezném volt Paxos, Antipaxosos hajókirándulás fakultatív programnak meghirdetve? Illetve ha valakinek van még híre a személyivel történő utazással kapcsolatban továbbra is várom! Köszönettel: Anikó