Tisztelt már hazaérkezett nyaralók illetve GrandGábor! Érdeklődni szeretnék az utazással kapcsolatban, hogy tényleg elég-e az új típusú személyi igazolvány, mert a Külügyminisztériumnál az mondták, hogy igen. Csak megerősítést szeretnék ezzel kapcsolatban, milyenek a tapasztalatok, ha nem muszáj nem váltanánk ki az útlevelet magunknak! Mi július 15-én indulunk a Clióba. Előre is köszönve válaszotokat!
Tisztelettel:
Anikó
Szia Anikó!
Tegnap jöttünk meg Sidariból.Mi ugyan útlevéllel utaztunk de a mögöttünk ülő pár személyivel jött- elfogadták!
nem kell elhinni amit az időjárás előrejelzések mondanak. nekünk végig esőt és zivatart jósoltak , ám az volt a helyzet hogy az egy hét alatt naponta láttunk egy egy felhőcskét!