Szia Gyöngyi! Jó hamar válaszolok. Na mindegy. Igen, a mienk a 9-es. Mit szólsz ezekhez a borzalmakhoz amiket itt olvasok? Olvastad már? Érdemes elolvasni, lehet, hogy akik már hazajöttek, igy akarják elvenni a kedvünket a nyaralástól? Kedvesek. Na ez van.
Szia Judit! Gondolom már kitaláltad,hogy miénk a 10.szoba.
Most megyünk hetedjére Görögországba , utóbbi 5x a
Grand Toursal. MInden alkalommal meg voltunk velük elégedve,azt kaptuk amit igértek. Nem hiszem el,hogy Korfun koszos a tenger! Eddig még mindenhol tiszta volt,egyedül Paralián nem tetszett. A Jón tengeren Zakynthoson is tiszta volt. Alig várom ,hogy benne fürödjek! Akinek nem tetszik fürödjön medencében,bár én annak a tisztaságát kérdőjelezném meg.Az én kedvemet ezzel nem tudják elvenni!