Kedves Mindenki!
Nagyon várjuk már (főleg a viziboszorkány húgom), hogy az előttünk lévő közel 2 hét elszálljon, és élvezhessük a szigetet!

Egyénileg megyünk, autóval, a kérdésem ehhez kapcsolódik. A kompon a jegy hogy működik? Meg lehet venni retúr is (ha igen gondolom az olcsóbb)? A jegy árak fixek? Sajnos jártunk már úgy a világban, hogy vissza útra jóval többet fizettünk, mint az odaútra.
Köszönöm a segítséget!
Ha esetleg még tudnátok tanácsot adni, hogy mi az, amit feltétlenül vigyünk, vagy mi az, amit ne vigyünk, mert kint esetleg olcsóbb (ha van ilyen) azt is szívesen veszem.