(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dohány László Dátum: 2011-06-02 14:29:09
Sziasztok! Gábortól érdeklődnék, hogy Sidariban található-e ATM automata. Gondolom, hogy igen, de megnyugtatna a válaszod! :) Előre is köszönöm!
Dátum: 2011-06-02 12:46:18
KEDVES MÁRTI, GÁBOR VAGYOK SIDARIBÓL ÉS SZERETNÉM MEGKÉRDEZNI, HOGY HOL KÉRTEK 15 EURÓT 2 ÁGYÉRT ÉS 1 NAPERNYŐÉRT?ÜDVÖZLETTEL, GÁBOR
Dátum: 2011-06-02 10:57:42
Máténé Márti írta ekkor: 2011-06-02 09:01:26
Mária! Ahhoz,hogy elfogadható,viszonylag tiszta helyet találj a fürdőzéshez- bizony sokat kell gyalogolni,nem véletlenül van mindenhol medence, aholtaláltunk tiszta helyet-ott rögtön jöttek és 15 eurót kértek 2 db ágyért és napernyőért! Sajnos nem minden olyan,mint a katalógusokban!
Kedves Márti! Köszönöm a válaszodat. Kíváncsian várom a fejleményeket, remélem nem kell csalódnunk, olyan régóta vágytunk már Korfu szigetére utazni. Ti melyik strandon voltatok?
Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-02 10:42:44
Máténé Márti írta ekkor: 2011-06-02 05:25:25
Mi az első emelet 10-ben voltunk,a szoba szép tágas,a konyha felszereltsége elfogadható:1 serpenyő,1 lábas,gyümölcs mosó,reszelő,evőeszközök,tányérok,poharak,csészék vannak,van vízforraló és jól működik a tűzhely is.A közeli boltban a reggelihez mindent lehet kapni,az árak magasabbak mint nálunk,rengeteg étterem van és viszonylag normális áron lehet étkezni.
Kedves Márti! Köszönöm a választ! Üdv:Mónika
Vajda Richárd Dátum: 2011-06-02 10:26:20
írta ekkor: 2011-06-02 10:17:43
Kedves Richárd! Szomorúan olvastuk az előző bejegyzéseket a tengerrel kapcsolatban. Sidari kis és nagy strandja is tiszta, és a víz nem szennyezett!
köszönöm szépen a gyors válaszodat már kezdtünk idegeskedni.