Sziasztok! Mi idén Korfut választottuk, a Clio apartmant. Augusztus 19-én indulunk a buszos megoldással. Érdeklődnék, hogy jön-e valaki ebben az időpontban?? És hogy honnét?
Sziasztok!Mi is augusztus 19.én megyünk nyaralni a Clio aparmanba.Tatáról megyünk én és a párom reméljük nagyon jó társaság jön majd össze!!Sziasztok