(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-03-13 16:39:46
Vázsonyi Attila írta ekkor: 2011-03-13 12:30:05
Sziasztok!Mi is augusztus 19.én megyünk nyaralni a Clio aparmanba.Tatáról megyünk én és a párom reméljük nagyon jó társaság jön majd össze!!Sziasztok
Sziasztok! Mi is aug.19-én megyünk Egerből a Mariellába.
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-03-13 16:38:53
Kedves Grandéva! VAn már hír ki lesz idén az idegenvezető? Köszönettel:Gyöngyi
Vázsonyi Attila Dátum: 2011-03-13 12:30:05
P. Viktória írta ekkor: 2011-03-01 17:56:34
Sziasztok! Mi idén Korfut választottuk, a Clio apartmant. Augusztus 19-én indulunk a buszos megoldással. Érdeklődnék, hogy jön-e valaki ebben az időpontban?? És hogy honnét?
Sziasztok!Mi is augusztus 19.én megyünk nyaralni a Clio aparmanba.Tatáról megyünk én és a párom reméljük nagyon jó társaság jön majd össze!!Sziasztok
tóth zoltán Dátum: 2011-03-10 12:28:01
az első turnussal utazom.ha valaki autót bérelne ,én szívesen beszálnék,ha van még hely,jogsim is van.
Grand Éva Dátum: 2011-03-07 13:15:24
Tihanyi György írta ekkor: 2011-03-03 22:04:13
Sziasztok! Érdekelne, hogy a Katerina I vagy Katerina II a csendesebb az emeleti szinteken? Köszi: kazy
Kedves György!Nics jelentősége, hogy melyik épületrészt választjátok, alapvetően egyik sem zajos.