Kedves Tamás, nagyon köszönöm a biztató szavaidat, eddig is nagyon vártuk a nyarat, de most már biiztosak vagyunk benne, hogy jól döntöttünk! Neked is szép nyarat kivánunk: Horváth Ibolya
Szívesen! nektek is jó nyarat!!! ha valamit még kérdeznétek Korfuról vagy Görögországról szívesen segítek a
[email protected] emailon.