(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-05 17:48:42
Bocs a sok írásért csak szeretném tudatosítani mindenkiben,hogy ezentúl csak is a Grandot válasszátok csak ez a jó!!!Isten mentsen bennünket a Diastól!!!
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-05 17:46:26
[email protected]
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-05 17:45:54
Joó-Horváth Ibolya írta ekkor: 2011-03-02 21:23:25
Kedves Tamás, nagyon köszönöm a biztató szavaidat, eddig is nagyon vártuk a nyarat, de most már biiztosak vagyunk benne, hogy jól döntöttünk! Neked is szép nyarat kivánunk: Horváth Ibolya
Szívesen! nektek is jó nyarat!!! ha valamit még kérdeznétek Korfuról vagy Görögországról szívesen segítek a [email protected] emailon.
Tihanyi György Dátum: 2011-03-03 22:04:13
Sziasztok! Érdekelne, hogy a Katerina I vagy Katerina II a csendesebb az emeleti szinteken? Köszi: kazy
P. Viktória Dátum: 2011-03-03 19:38:45
Köszönöm válaszaitokat! Szerintem bizti jól fogjuk magunkat érezni! Én a párommal és a szüleimmel indulok a nagy útra, mi Győrből megyünk. Bár már voltunk egyszer Korfun, igaz már 10 éve, nagyon felejthetetlen volt... Már alig vájuk a nyaralást!