(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2011-03-03 17:57:14
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-03-01 17:59:07
Szomorú,hogy sokan az útlevelen akarnak sporólni,pedig az a legbiztonságosabb ha nálunk van.A szerbek lehet hogy az utazás megkezdése után jelentik be akkor mi van??Vagy egy szerb vagy Macedon határőr rossz kedvébe van??Ez olyan mint ha nem kötnénk biztosítást mert azt hisszük,hogy elég az EU kártya,Nagy tévedés. Miért nem lehet elhinni végre a Grand idegenvezetőinek a jótanácsait???SZOMORÚ
Nem szabad utlevel nelkul elindulni..barmikor beszuntethetik az ideiglenesseget..kerdezzetek csak nyugodtan utana! es akkor sajnos nem csak azokat kuldik vissza..akiknek nincs utlevele,hanem az egesz buszt
Vári Gabriella Dátum: 2011-03-03 17:54:29
Kedves csoportvezetok!..vagy akik foglalnak a majus 20-29-ig idoszakban az apartmanokat..legyetek szivesek gondolni ram([email protected]),ha felszabadul egy 2agyas szoba valahol,mert szuksegunk lenne ra! Koszonom!
Dátum: 2011-03-03 16:17:00
Kedves Viktória!A kis családommal mi is 19-én megyünk a Clio apartmanba.Miskolcon fogunk felszállni a buszra.A lányainkkal utazunk,egy hétig tart majd a nyaralásunk.Remélem jó kis társaság jön össze,talán gyorsabban telik el az idő ezen a hosszú úton.
Joó-Horváth Ibolya Dátum: 2011-03-02 21:23:25
Kedves Tamás, nagyon köszönöm a biztató szavaidat, eddig is nagyon vártuk a nyarat, de most már biiztosak vagyunk benne, hogy jól döntöttünk! Neked is szép nyarat kivánunk: Horváth Ibolya
Kisstomi Dátum: 2011-03-02 21:20:28
Sziasztok Tomi vagyok Ózdról és érdeklődnék, hogy ki jön 2011.júli. 09.én az Elektra Apartmanba? Mi egy hétig ott leszünk és kíváncsiak lennénk, hogy kivel fogunk együtt élni smile ...