Szomorú,hogy sokan az útlevelen akarnak sporólni,pedig az a legbiztonságosabb ha nálunk van.A szerbek lehet hogy az utazás megkezdése után jelentik be akkor mi van??Vagy egy szerb vagy Macedon határőr rossz kedvébe van??Ez olyan mint ha nem kötnénk biztosítást mert azt hisszük,hogy elég az EU kártya,Nagy tévedés.
Miért nem lehet elhinni végre a Grand idegenvezetőinek a jótanácsait???SZOMORÚ
Nem szabad utlevel nelkul elindulni..barmikor beszuntethetik az ideiglenesseget..kerdezzetek csak nyugodtan utana!
es akkor sajnos nem csak azokat kuldik vissza..akiknek nincs utlevele,hanem az egesz buszt