Kedves Polczer Viktória! Mi is a Clió apartmanba megyünk aug. 19-i indulással, 2 hétre! Szegeden fogunk felszállni, mert mi makóiak vagyunk. Korábban Tolóban jártunk már háromszor, az isteni volt! Remélem, itt is jó lesz, mi nagyon várjuk: Horváth Ibolya és Joó Sándor
Korfu gyönyörű ,Sidari is, augusztusban jó meleg van.Rengeteg a szigeten a látnivaló Korfu városban is és a piac is nagy és mozgalmas.Korfu városában érdees az erődöket megnézni és kimenni a reptér végére felejthetetlen élmény.Érdemes kocsit is bérelni elmenni Paleokastricába és ott fel az angyalok várába gyönyörű a kilátás,a komkom likörgyár is egy csoda de Benices és Moraitika is szép a kilátóba elmenni is élmény .Mi 700 km-t mentünk a két hét alatt írtó jó volt.