(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-02 10:48:50
Joó-Horváth Ibolya írta ekkor: 2011-03-01 19:23:10
Kedves Polczer Viktória! Mi is a Clió apartmanba megyünk aug. 19-i indulással, 2 hétre! Szegeden fogunk felszállni, mert mi makóiak vagyunk. Korábban Tolóban jártunk már háromszor, az isteni volt! Remélem, itt is jó lesz, mi nagyon várjuk: Horváth Ibolya és Joó Sándor
Korfu gyönyörű ,Sidari is, augusztusban jó meleg van.Rengeteg a szigeten a látnivaló Korfu városban is és a piac is nagy és mozgalmas.Korfu városában érdees az erődöket megnézni és kimenni a reptér végére felejthetetlen élmény.Érdemes kocsit is bérelni elmenni Paleokastricába és ott fel az angyalok várába gyönyörű a kilátás,a komkom likörgyár is egy csoda de Benices és Moraitika is szép a kilátóba elmenni is élmény .Mi 700 km-t mentünk a két hét alatt írtó jó volt.
Joó-Horváth Ibolya Dátum: 2011-03-01 19:23:10
Kedves Polczer Viktória! Mi is a Clió apartmanba megyünk aug. 19-i indulással, 2 hétre! Szegeden fogunk felszállni, mert mi makóiak vagyunk. Korábban Tolóban jártunk már háromszor, az isteni volt! Remélem, itt is jó lesz, mi nagyon várjuk: Horváth Ibolya és Joó Sándor
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-01 17:59:07
Bernáth Andrea írta ekkor: 2011-02-28 12:45:17
Sziasztok, írtátok hogy a szerbek ideiglenesen engedik a személyivel beutazást, azt szeretném megkérdezni ha esetleg visszavonják mennyivel előtte jelentik be hogy marad e idő még útlevelet csináltatni. előre is köszönöm a választ
Szomorú,hogy sokan az útlevelen akarnak sporólni,pedig az a legbiztonságosabb ha nálunk van.A szerbek lehet hogy az utazás megkezdése után jelentik be akkor mi van??Vagy egy szerb vagy Macedon határőr rossz kedvébe van??Ez olyan mint ha nem kötnénk biztosítást mert azt hisszük,hogy elég az EU kártya,Nagy tévedés. Miért nem lehet elhinni végre a Grand idegenvezetőinek a jótanácsait???SZOMORÚ
P. Viktória Dátum: 2011-03-01 17:56:34
Sziasztok! Mi idén Korfut választottuk, a Clio apartmant. Augusztus 19-én indulunk a buszos megoldással. Érdeklődnék, hogy jön-e valaki ebben az időpontban?? És hogy honnét?
Bernáth Andrea Dátum: 2011-02-28 12:45:17
Sziasztok, írtátok hogy a szerbek ideiglenesen engedik a személyivel beutazást, azt szeretném megkérdezni ha esetleg visszavonják mennyivel előtte jelentik be hogy marad e idő még útlevelet csináltatni. előre is köszönöm a választ