üdvözlet.Érdeklődni szeretnék azoktól,akik már nyaraltak Korfun,hogy vannak e ott a tengerbe sünök vagy medúzák?Érdemes e vinni valamijen műanyag papucsot.A választ előre is köszönöm!
Kedves Petra!
Sidarin a part finom homokos. A tengerben semmi szükség lábbelire. Én egyik élőlénnyel sem találkoztam! Szerintem sün csak a kavicsos tengerpartokon van! Medúzával remélem ezen az éven sem fogok találkozni!