(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Judit Dátum: 2011-02-27 21:36:34
Köszönöm a választ.
Nagy Balázs Dátum: 2011-02-27 13:50:41
Szia!Amedence a Katerina ház szomszédjában van a Paradise étteremnél.Mivel a Mariella majdnem a Paradise szomszédjában van, lehet hogy arra a medencére gondoltak.Lentebb a fórumon vannak infók a Marielláról,olvasd el őket.
Kovács Judit Dátum: 2011-02-25 23:07:52
Üdv!A Mariella apartmanról tud valaki infót? A leírás szerint van mellette medence is.Vagy csak elírás?
Szepesi László Dátum: 2011-02-22 19:48:53
írta ekkor: 2011-02-22 19:26:03
üdvözlet.Érdeklődni szeretnék azoktól,akik már nyaraltak Korfun,hogy vannak e ott a tengerbe sünök vagy medúzák?Érdemes e vinni valamijen műanyag papucsot.A választ előre is köszönöm!
Kedves Petra! Sidarin a part finom homokos. A tengerben semmi szükség lábbelire. Én egyik élőlénnyel sem találkoztam! Szerintem sün csak a kavicsos tengerpartokon van! Medúzával remélem ezen az éven sem fogok találkozni!
Dátum: 2011-02-22 19:26:03
üdvözlet.Érdeklődni szeretnék azoktól,akik már nyaraltak Korfun,hogy vannak e ott a tengerbe sünök vagy medúzák?Érdemes e vinni valamijen műanyag papucsot.A választ előre is köszönöm!