"Grandévától" kérdezném, hogy az idén már biztosan nem kell útlevél Görögországba?
A választ előre is köszönöm!
Csak a jelenlegi állapotot tudom mondani,egyenlőre még mindig lehet személyi igazolvánnyal utazni.Azért íromígy, mert a szerbek "ideiglenesen"oldották fel az útlevél használatát,nem véglegesen, de tavaly június óta ez így van. Bízunk benne, hogy a folyók nem folynak visszafelé, azaz marad ez az állapot.