(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-22 18:24:06
Ha valaki autóval jönne Tolóba és nem ismeri az utat,nagyon szívesen segítek kijutni május 26.-án indulok Pestmegyéből!!!!
Grand Éva Dátum: 2011-02-21 15:35:57
Nádasiné Gilicze Olga írta ekkor: 2011-02-20 19:07:53
Sziasztok! Júniusban megyünk Sidariba, az lenne a kérdésem, hogy a motorkölcsönzőbe mekkora motorok vannak? Olyan kellene, amivel ketten be tudjuk motorozni a szigetet, ha van ilyen érdekelnének még az árak is. Köszi!
Szia Olga!2 személyes robogókat szoktak bérelni az utasok,azzal járják be a szigetet( nem nagy távolság).Az ára 25-30 Euró, pontosabbat majd májusban, a szezon elkezdése után tudunk mondani.
Grand Éva Dátum: 2011-02-21 15:31:39
Szecsődi Imréné írta ekkor: 2011-02-18 19:36:05
"Grandévától" kérdezném, hogy az idén már biztosan nem kell útlevél Görögországba? A választ előre is köszönöm!
Csak a jelenlegi állapotot tudom mondani,egyenlőre még mindig lehet személyi igazolvánnyal utazni.Azért íromígy, mert a szerbek "ideiglenesen"oldották fel az útlevél használatát,nem véglegesen, de tavaly június óta ez így van. Bízunk benne, hogy a folyók nem folynak visszafelé, azaz marad ez az állapot.
Vajda Richárd Dátum: 2011-02-21 12:59:47
Sziasztok.Júniusban megyünk Sidariba és szeretném kérdezni lehet e jetskit bérelni ha igen milyen árba van köszönöm.
Nádasiné Gilicze Olga Dátum: 2011-02-20 19:07:53
Sziasztok! Júniusban megyünk Sidariba, az lenne a kérdésem, hogy a motorkölcsönzőbe mekkora motorok vannak? Olyan kellene, amivel ketten be tudjuk motorozni a szigetet, ha van ilyen érdekelnének még az árak is. Köszi!