Szia István!
Én is épp ma érdeklődtem az irodánál, és azt mondták, 50 eur-ért visznek el a reptérről.
Wizz-air-rel mentek? Mi igen, júni 18-án. Néztem még autóbérlést is, egész hétre, reptéri felvételle, leadással, az sem drága, 55 ezer ft.
Üdv,
Monika
Szia Mónika!
Igen, a Wizz-t néztük, egyelőre még nem eldöntött, hogy pontosan mivel is megyünk, lehet vegyesen megy a csapat (busz/repülő). Egyelőre lefoglaljuk a szállást, a többi meg eldől. Én is megérdeklődtem tegnap az irodánál, tudnak segíteni a transzferben (50-60 euro/út). Autóbérlést nem tervezünk (legalábbis jelenleg), inkább quad-ra gondoltunk. Mi viszont csak augusztus végén megyünk, de akkor június végén-július elején várom a friss infokat! :)
István