(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2011-01-19 18:41:28
azért nem rossz dolog,hogy mellettünk lesznek az idegenvezetők:) csak az a baj,hogy most tudtam meg,pedig mindent befoglaltunk ott és oda is osztottunk embert,igy annyi ember nem jöhet..mert az összes apartman be van foglalva abban az időben:( kik lesznek az idegenvezetők? hallom Zsuzsa már nem fog dolgozni,sajnálom:( esetleg nem lesz ott Vivien?..aki Paralián is volt sokáig?
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-19 18:21:03
Grand Éva írta ekkor: 2011-01-19 14:19:29
Kedves Gabi!Az idei szezonban abban az apartmanban laknak majd az idegenvezetők, azért nem lehet foglalni.
Kedves Éva? Hány idegenvezető lesz? Melyik Zsuzsa nem dogozik már Önökkel aki Corfun vagy aki Paralian volt?
Grand Éva Dátum: 2011-01-19 14:19:29
Vári Gabriella írta ekkor: 2011-01-18 22:24:28
Ja és még érdekelne,hogy van ott a 6ágyas kis ház is(még a fénykép is itt van az adatlapján),viszont katalógusban és online foglalásban már nem látom.Mi van azzal?
Kedves Gabi!Az idei szezonban abban az apartmanban laknak majd az idegenvezetők, azért nem lehet foglalni.
Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-19 13:21:46
írta ekkor: 2011-01-19 09:00:04
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata Korfuváros - Sidari transzferrel (késő esti/éjszakai órákban) elfogadható áron?
Szia István! Én is épp ma érdeklődtem az irodánál, és azt mondták, 50 eur-ért visznek el a reptérről. Wizz-air-rel mentek? Mi igen, júni 18-án. Néztem még autóbérlést is, egész hétre, reptéri felvételle, leadással, az sem drága, 55 ezer ft. Üdv, Monika
Dátum: 2011-01-19 09:00:04
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata Korfuváros - Sidari transzferrel (késő esti/éjszakai órákban) elfogadható áron?