Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata Korfuváros - Sidari transzferrel (késő esti/éjszakai órákban) elfogadható áron?
Szia István!
Én is épp ma érdeklődtem az irodánál, és azt mondták, 50 eur-ért visznek el a reptérről.
Wizz-air-rel mentek? Mi igen, júni 18-án. Néztem még autóbérlést is, egész hétre, reptéri felvételle, leadással, az sem drága, 55 ezer ft.
Üdv,
Monika