Lefoglaltuk az idei nyaralásunkat a Grandtoursnál, és a Clio apartmanra esett a választásunk. Esetleg a 8-as szobáról ha valaki tudna bővebb felvilágosítást adni, azt nagyon megköszönném (felszereltség,stb). Ha valakinek vannak képei a szobáról, azt is megköszönném. Bár a honlapon láttunk képeket, de sajnos nem derül ki róluk, hogy melyik szobát ábrázolják. A segítségeteket előre is köszönjük! (a képek jöhetnek: bogarka23 és citromos vagyok :)