(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-18 14:22:57
Kedves Éva! Érdeklődnék még az Elektra apartman tengerparti házáról. Ott a 4 ágy egy szobában van? Mert a képen úgy tűnik, viszont az alaprajzon olyan, mintha külön helyiségben lenne.. Köszi! Mónika
Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-18 10:13:38
Grand Éva írta ekkor: 2011-01-17 12:39:41
Kedves Mónika!Bocsi, hogy nem válaszoltunk a Clio apartmannal kapcsolatban, de grandzsuzsi sajnos befejezte az idegenvezetősködést, mást fog dolgozni, így a fórumon is mások próbálnak majd segíteni. Szóval a Clio apartmannál a külön légterű konyha azt jelenti, hogy a bejáratnál van a konyha, és egy kis folyosón lehet bemenni a "nappaliba",majd onnan nyílik a hálószoba.A nappalin nincs ajtó, tehát külön konyha ugyan, de nincs ajtóval elválasztva a szobától. A Clio egyébként nagyon jó apartmanház, kifejezetten tágas szobákkal.Igényes, jó a medencéje, és közel van a strand . Az útlevéllel kapcsolatban szeretném megerősíteni, hogy valóban lehet személyi igazolvánnyal utazni tavaly június óta, reméljük a Szerbek nem vonják vissza az engedélyüket erre vonatkozólag.
Kedves Grand Éva! Köszönöm a Clio Apartmanról kapott választ! Üdv, Mónika
Grand Éva Dátum: 2011-01-17 16:48:41
Vajda Lívia írta ekkor: 2011-01-17 13:22:37
Szomorúan hallom,hogy már nincs grandzsuzsi,nagyon kedves idegenvezetőnk volt,3-szor voltam már Korfun,de a Clio apartmann nem volt eddig:Szeretném megkérdezni,hogy Sidarin merre található ez a szállás?Főutcán vagy mihez van közel?
Kedves Lívia! Mi is szomorúak voltunk, hogy Zsuzsi már nem dolgozik ebben a szakmában, reméljük találunk a helyére másik kedves idegenvezetőt. A Clio apartman helyét a legegyszerűbben úgy lehetne megnézni, hogy ezen az oldalunkon letölthető a katalógusunk( "magunkról" fül alatt), ott a Korfus oldalon van egy térkép, amin az apartmanok helye be van jelőlve.Egyébként a főúton a sziklás strand felé haladva lehet megtalálni a házat.
Vajda Lívia Dátum: 2011-01-17 13:22:37
Szomorúan hallom,hogy már nincs grandzsuzsi,nagyon kedves idegenvezetőnk volt,3-szor voltam már Korfun,de a Clio apartmann nem volt eddig:Szeretném megkérdezni,hogy Sidarin merre található ez a szállás?Főutcán vagy mihez van közel?
Grand Éva Dátum: 2011-01-17 12:39:41
Kedves Mónika!Bocsi, hogy nem válaszoltunk a Clio apartmannal kapcsolatban, de grandzsuzsi sajnos befejezte az idegenvezetősködést, mást fog dolgozni, így a fórumon is mások próbálnak majd segíteni. Szóval a Clio apartmannál a külön légterű konyha azt jelenti, hogy a bejáratnál van a konyha, és egy kis folyosón lehet bemenni a "nappaliba",majd onnan nyílik a hálószoba.A nappalin nincs ajtó, tehát külön konyha ugyan, de nincs ajtóval elválasztva a szobától. A Clio egyébként nagyon jó apartmanház, kifejezetten tágas szobákkal.Igényes, jó a medencéje, és közel van a strand . Az útlevéllel kapcsolatban szeretném megerősíteni, hogy valóban lehet személyi igazolvánnyal utazni tavaly június óta, reméljük a Szerbek nem vonják vissza az engedélyüket erre vonatkozólag.