Kedves Mónika!Bocsi, hogy nem válaszoltunk a Clio apartmannal kapcsolatban, de grandzsuzsi sajnos befejezte az idegenvezetősködést, mást fog dolgozni, így a fórumon is mások próbálnak majd segíteni. Szóval a Clio apartmannál a külön légterű konyha azt jelenti, hogy a bejáratnál van a konyha, és egy kis folyosón lehet bemenni a "nappaliba",majd onnan nyílik a hálószoba.A nappalin nincs ajtó, tehát külön konyha ugyan, de nincs ajtóval elválasztva a szobától. A Clio egyébként nagyon jó apartmanház, kifejezetten tágas szobákkal.Igényes, jó a medencéje, és közel van a strand . Az útlevéllel kapcsolatban szeretném megerősíteni, hogy valóban lehet személyi igazolvánnyal utazni tavaly június óta, reméljük a Szerbek nem vonják vissza az engedélyüket erre vonatkozólag.
Kedves Grand Éva!
Köszönöm a Clio Apartmanról kapott választ! Üdv,
Mónika