(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-15 18:11:49
Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat! Gyöngyi
Földesi Gáborné Dátum: 2011-01-14 18:42:49
Szia Gyöngyi! Mi október elején voltunk Platamonban és elfogadták az új tipusú személyit! Sőt még az útleveleket be gyüjtötték addig a személyiket csak meg kuksizta és azt nem vitte el a macedon!
tóth zoltán Dátum: 2011-01-14 16:24:53
kedves gyöngyi. elég az új típusu személyi,én is azzal megyek.tavaly ősszel a szomszédom is azzal volt,már akkor elfogadták
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-14 16:09:35
Kedves Grand Zsuzsi! Az idén Corfut választottuk uticélul. A Mariella aprtmanba megyünk,remélem jó választás volt (kertre néző erkély). Az lenne a kérdésem,hogy a férjem útleve lejárt.Elég az új tipusú személyi igazolvány vagy inkább ne kockáztassunk és csináltassunk útlevelet? Köszönettel:Gyöngyi
Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-14 11:22:05
Szepesi László írta ekkor: 2011-01-14 10:37:32
Igen ezt én sem értem miért hiányos a feltöltés ! Két megoldás van. Vagy írni kell az [email protected] címre és megkérdezni vagy az idegenvezető válaszára várni, csak az a baj, hogy Zsuzsi aki eddig volt az idegenvezető nincs a 2011-es katalógus csoportképén rajta így nem tudom ki Sidarin most az idegenvezető !
Köszi, akkor nem várok, hanem írok a grandnak! üdv, Mónika