(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szepesi László Dátum: 2011-01-14 10:37:32
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-01-14 09:20:15
Szia Laci! Köszi a választ, csak az az érdekes, hogy mégis van megjegyzés 2 apartmannál, hogy konyhával közös légtérben van 2 ágy. És van olyan megjegyzés is, hogy külön légtérben a konyha... És van, ahol nincs megjegyzés.. na ott hogy van?
Igen ezt én sem értem miért hiányos a feltöltés ! Két megoldás van. Vagy írni kell az [email protected] címre és megkérdezni vagy az idegenvezető válaszára várni, csak az a baj, hogy Zsuzsi aki eddig volt az idegenvezető nincs a 2011-es katalógus csoportképén rajta így nem tudom ki Sidarin most az idegenvezető !
Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-14 09:20:15
Szepesi László írta ekkor: 2011-01-14 07:37:59
Szia ! Mivel ez az apartman az éven lépett be a kínálatok sorába csak az idegenvezető tudná megmondani. Egy biztos, hogy nem lehet 2 szoba+konyha mert összesen két légtér van !
Szia Laci! Köszi a választ, csak az az érdekes, hogy mégis van megjegyzés 2 apartmannál, hogy konyhával közös légtérben van 2 ágy. És van olyan megjegyzés is, hogy külön légtérben a konyha... És van, ahol nincs megjegyzés.. na ott hogy van?
Szepesi László Dátum: 2011-01-14 07:37:59
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-01-13 21:24:58
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a Clio 4 ágyas 2 légterű apartmanjában az elrendezés az 2 szoba+ konyha, vagy 1 szoba, és a konyhával közös légtérben még 2 ágy? Mert nincs odaírva megjegyzés ( az 1. emelet 9.-et szeretném lefoglalni ) és a többinél ott van, hogy konyhával közös légtér, vagy külön légterű konyha. Előre is köszönöm a választ! Üdv, Mónika
Szia ! Mivel ez az apartman az éven lépett be a kínálatok sorába csak az idegenvezető tudná megmondani. Egy biztos, hogy nem lehet 2 szoba+konyha mert összesen két légtér van !
Poncsák Mónika Dátum: 2011-01-13 21:24:58
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a Clio 4 ágyas 2 légterű apartmanjában az elrendezés az 2 szoba+ konyha, vagy 1 szoba, és a konyhával közös légtérben még 2 ágy? Mert nincs odaírva megjegyzés ( az 1. emelet 9.-et szeretném lefoglalni ) és a többinél ott van, hogy konyhával közös légtér, vagy külön légterű konyha. Előre is köszönöm a választ! Üdv, Mónika
tóth zoltán Dátum: 2011-01-13 16:29:49
köszönöm szépen a választ