t.zoli szia marcsi,májusban megyek,már nagyon várom,még nem voltam korfun,az élelmiszerárakra lennék kíváncsi,valamint az idöjárásra.
bocsi, hogy bele kontárkodom de úgy látom nem nagyon mozog a fórum.
Élelmiszer árakkal kapcsolatban a következőket tudom mondani mivel én tavaly voltam és ezen az éven is megyek.
Inkább étteremben egyetek mint boltban vásárolgatni a hideg kaját. Sokkal jobban ki lehet jönni !
A májusi időről nincs tapasztalatom mivel én szeptember elején voltam de azt mondják, hogy a május a legszebb korfun !
Ha tudok még segíteni írj én rendszeresen figyelem a fórumot !
Üdv