(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szepesi László Dátum: 2011-01-13 14:51:01
tóth zoltán írta ekkor: 2011-01-09 15:27:20
t.zoli szia marcsi,májusban megyek,már nagyon várom,még nem voltam korfun,az élelmiszerárakra lennék kíváncsi,valamint az idöjárásra.
bocsi, hogy bele kontárkodom de úgy látom nem nagyon mozog a fórum. Élelmiszer árakkal kapcsolatban a következőket tudom mondani mivel én tavaly voltam és ezen az éven is megyek. Inkább étteremben egyetek mint boltban vásárolgatni a hideg kaját. Sokkal jobban ki lehet jönni ! A májusi időről nincs tapasztalatom mivel én szeptember elején voltam de azt mondják, hogy a május a legszebb korfun ! Ha tudok még segíteni írj én rendszeresen figyelem a fórumot ! Üdv
tóth zoltán Dátum: 2011-01-09 15:41:45
bocsánat zsuzsi,elírtam a nevet
tóth zoltán Dátum: 2011-01-09 15:27:20
t.zoli szia marcsi,májusban megyek,már nagyon várom,még nem voltam korfun,az élelmiszerárakra lennék kíváncsi,valamint az idöjárásra.
Földesi Gáborné Dátum: 2011-01-07 17:38:10
Grand Éva írta ekkor: 2011-01-07 13:51:26
A Katerina apartmanok mindegyikéhez tartozik terasz,mivel magasföldszinten vannak.( az"utca "felől nézve).
Nagyon szépen köszönöm a válaszod4
Grand Éva Dátum: 2011-01-07 13:51:26
A Katerina apartmanok mindegyikéhez tartozik terasz,mivel magasföldszinten vannak.( az"utca "felől nézve).