Kedves Zsuzsa ! Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Mi is ebben az időpontban voltunk Korfun a Katherinában. Millió köszönet neked a sofőröknek és a grandtoursnak. Fantasztikusan éreztük magunkat ezen a csodálatos szigeten. Terveink szerint jövőre ugyanakkor ugyanott remélem találkozunk. Légyszíves addigra egy példányt félrerakni a könyvedből számunkra. További jó egészséget kívánunk neked.
Kedves László! Biztos vagyok benne, hogy maradt még elég felfedezni való jövő nyárra is...:-) Örülök, hogy Ti is szép élményekkel tértetek haza...:-)...A könyvírásba belekezdek még a télen...remélem, homlokon csókol a múzsa...:-)....Köszönöm Neked is a kedves szavakat és minden jót kívánok Nektek! Üdvözlettel: Zsuzsa