(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Földesi Gáborné Dátum: 2011-01-07 05:53:11
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni , hogy a Katerina apartmanban a fsz-i kétágyas szobákhoz is van terasz????
L.Niki Dátum: 2011-01-03 17:49:10
Sziasztok! Valaki tudna segíteni nekünk abban, hogy Korfun lehetséges-e a dialízis kezelés? Illetve van-e transzfer? Köszönjük előre is, nagy segítség lenne egy válasz, mert a nagykövetség nem túl segítőkész az idén...
Kovács József Dátum: 2010-11-24 10:38:53
Nagy Bianka írta ekkor: 2010-10-06 19:38:39
Sziasztok ! Sellas Hotelról mi a véleményetek,milyen messze van a városközponttól ? és miért olyan olcsó ? júni végén 38ezer busszal..köszönöm a válaszokat..grandzsuzsikorfu kérlek válaszolj
Kedves Bianka! A hotelt nem ismerem,valószínű az ára a ++-nak felel meg. Egyébként a buszjegy árát még hozzá kell adni! Üdv
Nagy Bianka Dátum: 2010-10-06 19:38:39
Sziasztok ! Sellas Hotelról mi a véleményetek,milyen messze van a városközponttól ? és miért olyan olcsó ? júni végén 38ezer busszal..köszönöm a válaszokat..grandzsuzsikorfu kérlek válaszolj
Dátum: 2010-09-24 10:59:11
Szepesi László írta ekkor: 2010-09-22 12:58:51
Kedves Zsuzsa ! Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Mi is ebben az időpontban voltunk Korfun a Katherinában. Millió köszönet neked a sofőröknek és a grandtoursnak. Fantasztikusan éreztük magunkat ezen a csodálatos szigeten. Terveink szerint jövőre ugyanakkor ugyanott remélem találkozunk. Légyszíves addigra egy példányt félrerakni a könyvedből számunkra. További jó egészséget kívánunk neked.
Kedves László! Biztos vagyok benne, hogy maradt még elég felfedezni való jövő nyárra is...:-) Örülök, hogy Ti is szép élményekkel tértetek haza...:-)...A könyvírásba belekezdek még a télen...remélem, homlokon csókol a múzsa...:-)....Köszönöm Neked is a kedves szavakat és minden jót kívánok Nektek! Üdvözlettel: Zsuzsa