(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Baddi Dátum: 2010-06-18 11:45:50
Sziasztok! Valaki tud abban segíteni, hogy hol szállnak fel Korfun hidroplán gépek? Valahol találtam korábban árakról, egyébb infókról egy linket, de már nem találom, és nem mentettem el:-( Tud valaki bármit erről? Kérlek segítsetek. Holnap utazom, és szeretnék képben lenni. Illetve azt hallottam Sidarin lehet kis motoros csónakot bérelni, ha valaki csak erről tud az is sokat segítene :-) Köszi előre is. Baddi _________________
Papp Renáta Dátum: 2010-06-15 20:30:54
Sziasztok! Az Elektra fszt. 8-as szobájával kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Szúnyogháló, sötételő/redőny van a szobában? A konyhában milyen felszerelések vannak? Mikró van? Milyen az alapfelszereltség? Törölköző, WC papír, szappan, ilyesmik vannak? Ágyneműt kell vinni? Esetleg valaki aki már volt ott, nem tudna képet küldeni a szobáról és egy rövid kis leírást? Nagyon megköszönném!
Cseh Nikoletta Dátum: 2010-06-15 19:08:00
Nagy Levente írta ekkor: 2010-06-15 13:41:17
Kedves Zsuzsa! Júliusban utazunk Korfura busszal.Kérdésem az lenne,ha jól tudom 2009ben elkészült az autópálya Thessaloniki-Kozani-Igoumenitsa útvonalon,így az utazási idő lerövidülne ha ezen az útvonalon menne az autóbusz.Ezen az új vonalon megy, vagy a rég hegyi szerpentines úton? Esetleg aki az idén volt nem tudja valaki? Így előre nem tudod megmondani Júli24től melyik busz megy Sidariba? (emeletes vagy sima busz) Utasbiztosítással kapcsolatban,melyik társasággal van szerződéssel Sidari-ban az orvos,melyiknél kössünk biztosítást? Előre is köszönöm!
Szia Levente! Arra a kérdésedre én is tudok válaszolni, hogy igen elkészült az autópálya. Mi tavaly nyaraltunk Korfun és autópályán mentünk Igoumenitsa-ig. Csak a végén volt egy kis szerpentin.
Nagy Levente Dátum: 2010-06-15 13:41:17
Kedves Zsuzsa! Júliusban utazunk Korfura busszal.Kérdésem az lenne,ha jól tudom 2009ben elkészült az autópálya Thessaloniki-Kozani-Igoumenitsa útvonalon,így az utazási idő lerövidülne ha ezen az útvonalon menne az autóbusz.Ezen az új vonalon megy, vagy a rég hegyi szerpentines úton? Esetleg aki az idén volt nem tudja valaki? Így előre nem tudod megmondani Júli24től melyik busz megy Sidariba? (emeletes vagy sima busz) Utasbiztosítással kapcsolatban,melyik társasággal van szerződéssel Sidari-ban az orvos,melyiknél kössünk biztosítást? Előre is köszönöm!
Borisz Péter Dátum: 2010-06-14 22:28:56
Szia Zsuzsa! A Kedvesemmel aug.-ban megyünk Sidariba, s gondolkozunk a félpanzión. A kérdésem is ezzel kapcsolatos, milyen időintervallumban lehet reggelizni illetve vacsorázni? Válaszod előre is köszönöm!