Kedves Zsuzsa! Júliusban utazunk Korfura busszal.Kérdésem az lenne,ha jól tudom 2009ben elkészült az autópálya Thessaloniki-Kozani-Igoumenitsa útvonalon,így az utazási idő lerövidülne ha ezen az útvonalon menne az autóbusz.Ezen az új vonalon megy, vagy a rég hegyi szerpentines úton? Esetleg aki az idén volt nem tudja valaki?
Így előre nem tudod megmondani Júli24től melyik busz megy Sidariba? (emeletes vagy sima busz)
Utasbiztosítással kapcsolatban,melyik társasággal van szerződéssel Sidari-ban az orvos,melyiknél kössünk biztosítást?
Előre is köszönöm!
Szia Levente! Arra a kérdésedre én is tudok válaszolni, hogy igen elkészült az autópálya. Mi tavaly nyaraltunk Korfun és autópályán mentünk Igoumenitsa-ig. Csak a végén volt egy kis szerpentin.