(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-10 14:34:02
Augusztus közepére tervezzük a barátnőmmel és a kisfiammal, hogy 3-asban Görögbe megyünk nyaralni. Csak még azt nem tudjuk, hogy pontosan hova. Szakmám miatt nekem fontos az internet elérhetőség, így ezzel kapcsolatban szeretném föltenni a kérdésemet. Van bármilyen jellegű megkötés az ingyenes wifi-s internethasználattal kapcsolatban?
Tóth Csaba Dátum: 2010-06-10 09:15:05
Varga Gábor írta ekkor: 2010-06-09 19:40:14
Sziasztok.Most megyünk először Korfura a Nicos pool apartmanba és érdekelne,hogy adnak-e törölközöt,evőeszközöket?Köszi a választ!
Szia, a Nikosban adnak takarót,párnát,törölközőt, és van evőeszköz készlet is, elég jól fel van szerelve a konyha, legalább is az egy-kéthét nyaraláshoz. Üdv,Csaba Ui: az elektromos szunyiriasztót ne hadjátok otthon!
Tóth Csaba Dátum: 2010-06-10 09:10:11
Kedves Zsuzsa! Azt szeretném megtudni, hogy az igért új itineretek mikor lessz feltéve a honlapotokra? /mármint az egyénileg utazók részére./
Varga Gábor Dátum: 2010-06-09 19:40:14
Sziasztok.Most megyünk először Korfura a Nicos pool apartmanba és érdekelne,hogy adnak-e törölközöt,evőeszközöket?Köszi a választ!
Ördögh Balázs Dátum: 2010-06-08 16:51:30
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy egy quad bérlése mennyi egy napra?A másik pedig hogy mennyibe kerül pl egy gyros hogy a kaja drága e? A választ előre is köszönöm sziasztok!!!