(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-06-02 19:16:23
Sziasztok! A Paradise étterem pár ára: Tzatziki 2.90 garlic bread 1.40 homous 2.90 onion rings 2.90 greek salad 4.90 mixed salad 4.20 chef's salad 5.70 beef steak 7.90 sirloin steak 6.90 gammon steak 7.50 chicken kebab 6.50 pork kebab 6.50 sofrito 6.30 stifado 6.30 mousaka 6.20 large draught beer 2.80 amstel large bottle 2.50 Hátva valakit érdekel :)
Gőcze Judit Dátum: 2010-06-02 15:44:56
Kedves Zsuzsa! Köszönöm szépen a megnyugtató válaszodat! Holnapután indulunk! smile
Dátum: 2010-05-31 23:29:27
Gőcze Judit írta ekkor: 2010-05-26 16:31:10
Kedves Zsuzsi, vagy bárki, aki tud válaszolni a kérdésemre! Először is engem is nagyon érdekelne, hogy milyen volt az első két turnus nyaralása, gördülékenyen ment-e minden? Mennyi ideig tartott az út? Praktikus kérdésem pedig, hogy a Katarina apartman hűtőszekrénye tartalmaz-e fagyaszó (mélyhűtő) rekeszt, az kb. mekkora? Végül érdeklődnék, hogy a kaucióról író utastársak melyik apartmanban foglaltak szállást? Az utazási feltételek között ugyanis nem szerepel kaució, meglepődve látom... Zsuzsi, tudsz valamit erről? Jó készülődést mindenkinek, mi jövő pénteken indulunk! smile smile
Kedves Judit! Minden a legnagyobb rendben ment mind a két előző turnusban! Az első héten az idő még nem volt az igazi, de már azóta az is megjavult. Az első turnus másfél órával később érkezett meg útlezárás miatt, de a 2. és a 3. csoport menetrendszerint jött...:-) Ahogyan az már ezen a fórumon többször "elhangzott": aggodalomra semmi ok. Nyár van, a sziget gyönyörű, a korfuiak kedvesek és nyugodtak...:-) Kauciót az apartmanokért nem kell fizetni. A Katerina minikonyhájának hűtője kb. 80 literes fagyasztórésszel együtt. A honlapon a Katerina fotóin látható, a mikrohullámú sütő melletti szekrény a hűtőszekrény. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-05-31 23:14:09
Kedves Utasaink! Korfun (Sidariban) a Grand Tours apartmanjaiban (Katerina, Elektra, Mariella, Nikos Pool) NEM KELL KAUCIÓT FIZETNI!!! :-) Üdvözlettel: Zsuzsa
Kankai Istvánné Dátum: 2010-05-31 21:15:46
Jó lenne ha sikerülne felvenni a kapcsolatot csoportunk tagjaival akik máj 21-30-ig Sidari Katerina apartmanban nyaraltak.Kérem aki olvassa jelentkezzen.