Szia Zsuzsa! Már 2 hét eltelt a tavaszi üdülésünk óta! Repül az idő! Az idő sajnos idehaza nagyon rossz. Mondhatni pocsék. De jó visszagondolni a késő tavaszi Korfura, a virágokra, a zöldellő szigetre, a kirándulásokra, az esti vacsorákra a Paradise étteremben és a bulizásra.

Kitartást a nyárra! Én már visszatértem a hétköznapokba, de jó volt erőt gyűjteni és kikapcsolódni Korfun! Üdvözlöm Gabit! Jó görög nyelvleckéket kívánok neki és kitartást hozzá!

Sok Szeretettel Üdvözöl: Vági Zoli, az első turnusból