(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

kaliber Dátum: 2010-05-31 09:23:52
írta ekkor: 2010-05-30 22:18:28
Szia! Hát nem is tudom mikor kellene indulni, még nem pontosítottunk. Mi Békés megyeiek vagyunk, Szegeden át mennénk. A feleségemmel és a kislányommal, illetve a szüleimmel megyünk összesen öten, egy kocsival. Közös nyaralás:) Húsvétkor Lengyelország volt a főpróba ötösben:) Természetesen kisebb pihenők kellenek. Bár nemrég még terveztem, hogy egy nappal menjünk korábban és Kalampakában töltsünk egy éjszakát a Meteoráknál, de úgy néz ki ezt kihagyjuk. Olyan 70 Euro lett volna a szállás ötünkre. Úgyhogy sztem 16.-án este kellene indulni, megbeszélhetünk egy időpontot. ha gondolod priviben pontosíthatunk, adok egy e-mail címet: [email protected]. Nekem biztonságot ad, ha nem egyedüli magyarok leszünk a Balkánon :) Tényleg, még valami biztosítót is kell nézzek.
Szia! Akkor a továbbiakat e-mailben
Dátum: 2010-05-30 22:18:28
kaliber írta ekkor: 2010-05-30 16:46:28
Mi is akkor megyünk (gondolom júl.16. akartál írni) hány órakor tervezitek az indulást és honnan? Már 4x voltunk Sartin úgyhogy némi tapasztalatunk van már. Kisebb pihenőkkel tervezzük az utat.
Szia! Hát nem is tudom mikor kellene indulni, még nem pontosítottunk. Mi Békés megyeiek vagyunk, Szegeden át mennénk. A feleségemmel és a kislányommal, illetve a szüleimmel megyünk összesen öten, egy kocsival. Közös nyaralás:) Húsvétkor Lengyelország volt a főpróba ötösben:) Természetesen kisebb pihenők kellenek. Bár nemrég még terveztem, hogy egy nappal menjünk korábban és Kalampakában töltsünk egy éjszakát a Meteoráknál, de úgy néz ki ezt kihagyjuk. Olyan 70 Euro lett volna a szállás ötünkre. Úgyhogy sztem 16.-án este kellene indulni, megbeszélhetünk egy időpontot. ha gondolod priviben pontosíthatunk, adok egy e-mail címet: [email protected]. Nekem biztonságot ad, ha nem egyedüli magyarok leszünk a Balkánon :) Tényleg, még valami biztosítót is kell nézzek.
kaliber Dátum: 2010-05-30 16:46:28
írta ekkor: 2010-05-28 21:58:06
Sziasztok! Mi is július 17.-től megyünk Szidariba, bár mi egyhuzamban szeretnénk lemenni. Ha esteleg valaki más is ebben az időpontban utazik kocsival, szívesen csatlakoznék hozzá a konvojba, mert én még nem voltam saját autóval Görögben. Én azt néztem, hogy érdemes megtankolni Horgosnál, illetve a szerb-macedón határon Presevonál a MOL kúton. Azt szeretném megtudni, hogy ezeken a MOL kutakon lehet e OTP Maestro kártyával fizetni. Így egy kisebb tankolás elég volna Görögországban.
Mi is akkor megyünk (gondolom júl.16. akartál írni) hány órakor tervezitek az indulást és honnan? Már 4x voltunk Sartin úgyhogy némi tapasztalatunk van már. Kisebb pihenőkkel tervezzük az utat.
Antos Tamás Dátum: 2010-05-29 20:04:49
Sziasztok! Idén mi is Korfut választottuk nyaralásunk színhelyének. Július 3-10-es turnussal megyünk, és arra lennénk kíváncsiak, h ott kb mennyibe kerül a motorbérlés? Inkább kismotorral vágnánk neki a szigettúrának, a busz helyett, persze csak ha nem nagyon drága. Remélem valaki tud segíteni benne. Előre is köszi, Tamás
szépné szorcsik andrea Dátum: 2010-05-29 19:55:23
írta ekkor: 2010-05-28 21:58:06
Sziasztok! Mi is július 17.-től megyünk Szidariba, bár mi egyhuzamban szeretnénk lemenni. Ha esteleg valaki más is ebben az időpontban utazik kocsival, szívesen csatlakoznék hozzá a konvojba, mert én még nem voltam saját autóval Görögben. Én azt néztem, hogy érdemes megtankolni Horgosnál, illetve a szerb-macedón határon Presevonál a MOL kúton. Azt szeretném megtudni, hogy ezeken a MOL kutakon lehet e OTP Maestro kártyával fizetni. Így egy kisebb tankolás elég volna Görögországban.
Szia!Én úgy tudom a MOL kutakon lehet kártyával tankolni,de meg fogom kérdezni a sógoromat,mert ő mindig kártyával fitetett a kutakon.Majd írok.