(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-05-28 21:58:06
Sziasztok! Mi is július 17.-től megyünk Szidariba, bár mi egyhuzamban szeretnénk lemenni. Ha esteleg valaki más is ebben az időpontban utazik kocsival, szívesen csatlakoznék hozzá a konvojba, mert én még nem voltam saját autóval Görögben. Én azt néztem, hogy érdemes megtankolni Horgosnál, illetve a szerb-macedón határon Presevonál a MOL kúton. Azt szeretném megtudni, hogy ezeken a MOL kutakon lehet e OTP Maestro kártyával fizetni. Így egy kisebb tankolás elég volna Görögországban.
szépné szorcsik andrea Dátum: 2010-05-28 17:04:31
Helyesbítenék nem Szerbiában aludnánk hanem Macedónia(skopje)környékén.Ötletek???
szépné szorcsik andrea Dátum: 2010-05-28 16:48:03
Már mi is visszaszámolunk! Július 17-től megyünk Sidariba. Négy éven keresztül Sartiban nyaraltunk.Mondanom sem kell imádtuk!!!Várok mindenféle infót az utazással kapcsolatban.(kompdíjak2010,autópályastb.)Szerbiában szeretnénk aludni félúton.Szállással kapcsolatosan van-e valakinek jó tapasztalata?
Bánk Imre Dátum: 2010-05-27 16:17:43
Sziasztok! 30 óra???? Mi 6-an fogunk lemenni egy autóval, és most aggódom egy kicsit....
Dátum: 2010-05-27 07:23:43
Itt a kitöltendő "Bón": http://www.paradiserestaurantsidari.com/voucher.html