Sziasztok!
Mi is július 17.-től megyünk Szidariba, bár mi egyhuzamban szeretnénk lemenni. Ha esteleg valaki más is ebben az időpontban utazik kocsival, szívesen csatlakoznék hozzá a konvojba, mert én még nem voltam saját autóval Görögben. Én azt néztem, hogy érdemes megtankolni Horgosnál, illetve a szerb-macedón határon Presevonál a MOL kúton. Azt szeretném megtudni, hogy ezeken a MOL kutakon lehet e OTP Maestro kártyával fizetni. Így egy kisebb tankolás elég volna Görögországban.