(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-05-27 07:20:49
A paradise éttermet pedig megtaláltam a neten az alábbi helyen: http://www.paradiserestaurantsidari.com/ Érdemes rátekinteni mert úgy látom van rajta egy bón amit be lehet váltani egy alkalommal egy kétszemélyes vacsorára egy fél kancsó házi borral. Gondolom leleményes magyarok kihasználjuk ezt a lehetőséget.üdv.
Dátum: 2010-05-27 07:13:28
Azért sokaltam a 30 órát mert már egy erős fél nap elveszik.Meg voltm győződva, hogy kb.26 óra alatt lekeverünk. Mondjuk a mi turnusaink már egy órával korábban indulnak és remélem útlezárás sem lesz.Az időjárás viszont aggaszt! Szép napot mindenkinek!
Vági Zoltán Dátum: 2010-05-26 22:10:33
Igen, ezekből jön le a 10%. Az arany áráról nem tudok pontosat mondani. De az biztos, hogy most nem érdemes aranyat venni kint. Sokkal drágább mint itthon.
Szepesi László Dátum: 2010-05-26 21:16:44
Vági Zoltán írta ekkor: 2010-05-26 21:07:13
Igan van kedvezmény a Grand Tours utasoknak kedvezmény! 10%, amit az érkezéskor az idegenvezetőtől, Zsuzsától kell kérni! Árakat most fejből nem tudnék mondani. Kb.: görög sali nagy 4 EUR, kardhal körettel 7 EUR, fagyikelyhek 3 EUR, Cola, 1,80 EUR, Nyelvhal 6,50 EUR. Van az éttereben magyar nyelvű étlap is!!! És nagyon szívélyes az étterem személyzete!
Ezekből jön le a 10 % ? Tudsz esetleg aranyról árakat mondani ?
Vági Zoltán Dátum: 2010-05-26 21:07:13
Igan van kedvezmény a Grand Tours utasoknak kedvezmény! 10%, amit az érkezéskor az idegenvezetőtől, Zsuzsától kell kérni! Árakat most fejből nem tudnék mondani. Kb.: görög sali nagy 4 EUR, kardhal körettel 7 EUR, fagyikelyhek 3 EUR, Cola, 1,80 EUR, Nyelvhal 6,50 EUR. Van az éttereben magyar nyelvű étlap is!!! És nagyon szívélyes az étterem személyzete!