Kedves Zsuzsa!
Milyen jó, hogy a fórum segítségével kapcsolatba lehet lépni veled és megkérdezhetek egy pár dolgot. Tavaly, május végén Toloban töltöttünk egy remek hetet irodátok szervezésében. Az idén lehet, hogy Korfu lesz az úticél. Most csak július eleje jöhet szóba és ez néhány kérdést is felvet. Az édesanyámat is vinném magammal, aki nagyon szereti Görögországot, de már nem tartozik a fiatal nemzedék közé. Szidáriban rendkívül vonzó a lassan mélyülő, homokos tengerpart. Végig olvastam több fórumot is, kicsit riasztó, amit az főszezoni zsúfoltságról írtak. /Igazából pont július elejére találtam elég kevés információt./ Július első felében tényleg olyan sokan vannak? Döntően fiatalok vagy az idősebbeknek is tudod ajánlani? A Katerina apartmant már sokan dicsérték. Július első felében is nyugodt pihenést tud biztosítani? Tudom, hogy Görögországban általában a július a legmelegebb hónap. Szidárira mi jellemző július első két hetében? Üdvözöllek: Györgyi
Kedves Györgyi!
Jó érzés téged ezen a fórumon felfedezni egy év után! (Tavaly szomszédok voltunk az Eleanában.) Mi holnapután indulunk Zakynthosra a GT-vel. Nagyon megtetszett tavaly Tolóban ez az időszak, de úgy tűnik, az idén nem lesz olyan szerencsénk, kicsit hűvös van még ott délen is az évszakhoz képest. Nem akarok Zsuzsa helyett válaszolni, de a július Korfun már elvileg nagyon meleg kell legyen. Mi június elején voltunk 10 évvel ezelőtt, és kánikula volt. Sidari biztos hogy nyüzsgős hely, nekem Paleokastritzához (mi ott nyaraltunk) képest mindenképp annak tűnt. Paleo lenne nektek is az ideális hely, nyugodt és gyönyörű, de oda a GT nem szervez utat. Mi még a Jorgos-szal voltunk anno. ( rögtön utána tönkrement) Üdvözöllek téged és anyukádat is és jó nyaralást, akárhová mentek végülis.
Judit