(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-05-13 10:58:42
Földesi Gáborné írta ekkor: 2010-05-12 14:35:24
Kedves Zsuzsi ! kedves Korfura Utazók! Május 14.-én a Korfura induló autóbusz sajnos nélkülünk fog elindulni. Édesanyám május 07.-én agyvérzést kapott jelenleg is az intenzív osztályon ápolják ( eszméletlen , - kómában van). Az utazási Irodában megértéssel fogadták lemondásunkat. Minden kedves most induló Utastársunknak jó utat és felhőtlen nyaralást kívánunk.Marcsi és Gábor
Kedves Marcsi! Szomoruan olvastam soraidat, remelem edesanyad allapota javul, minel elobbi jobbulast kivanok neki. A lenyeg az, hogy Ti most mellette vagytok! Korfu megvar Benneteket, remelem, hamarosan talalkozhatunk. Kitartast es minden jot kivanok Nektek! Zsuzsa
Földesi Gáborné Dátum: 2010-05-12 14:35:24
írta ekkor: 2010-05-11 16:25:43
Kedves Utasaink! Korfun, Sidarin ragyogo, napfenyes, meleg ido van. A nyari szezon elkezdodott, kinyitottak az uzletek, ettermek, barok, szallodak. Nem erzekeltem aremelkedest, a boltosok ugy nyilatkoztak,hogy a tavalyihoz kepest a palackozott szeszesitalok arai emelkedtek par euroval. A kenyer, a viz, a tej, az uditok, stb. ara maradt a tavalyi, az ettermekben, gyros barokban nem tapasztaltam aremelkedest. Semmit nem erezheto a valsag nyugtalansagabol , a korfuiak bizakodva varjak a nyarat, termeszetesen tisztaban vannak vele, hogy a gazdasagi megszoritasok egy ido utan erezetik majd a hatasukat, de ugy gondolom, arra vigyazni fognak,hogy ez ne a turistakon csattanjon. Hamarosan frissitjuk az itinert, amikor mar minden nyaralohelyen az aktualis informacioval rendelkezunk az utvonallal es a helyi viszonyokkal kapcsolatosan (autopalya, autopalya dijak, kompdijak, tajekozodasi pontok). Az uzemanyag es a kolcsonzesek ararol is irok majd, eddig ugy lattam, az autoberles ara nem valtozott itt Sidarin a tavalyihoz kepest. A kompok jarnak, termeszetesen a kikotokkel folyamatos kapcsolatban leszunk egesz nyaron, hogy idejeben ertesuljunk egy esetleges sztrajkrol. Mindenkinek kellemes keszulodest kivanok, jo utat!!!!Udvozlettel: Zsuzsa
Kedves Zsuzsi ! kedves Korfura Utazók! Május 14.-én a Korfura induló autóbusz sajnos nélkülünk fog elindulni. Édesanyám május 07.-én agyvérzést kapott jelenleg is az intenzív osztályon ápolják ( eszméletlen , - kómában van). Az utazási Irodában megértéssel fogadták lemondásunkat. Minden kedves most induló Utastársunknak jó utat és felhőtlen nyaralást kívánunk.Marcsi és Gábor
Dátum: 2010-05-11 16:25:43
Kedves Utasaink! Korfun, Sidarin ragyogo, napfenyes, meleg ido van. A nyari szezon elkezdodott, kinyitottak az uzletek, ettermek, barok, szallodak. Nem erzekeltem aremelkedest, a boltosok ugy nyilatkoztak,hogy a tavalyihoz kepest a palackozott szeszesitalok arai emelkedtek par euroval. A kenyer, a viz, a tej, az uditok, stb. ara maradt a tavalyi, az ettermekben, gyros barokban nem tapasztaltam aremelkedest. Semmit nem erezheto a valsag nyugtalansagabol , a korfuiak bizakodva varjak a nyarat, termeszetesen tisztaban vannak vele, hogy a gazdasagi megszoritasok egy ido utan erezetik majd a hatasukat, de ugy gondolom, arra vigyazni fognak,hogy ez ne a turistakon csattanjon. Hamarosan frissitjuk az itinert, amikor mar minden nyaralohelyen az aktualis informacioval rendelkezunk az utvonallal es a helyi viszonyokkal kapcsolatosan (autopalya, autopalya dijak, kompdijak, tajekozodasi pontok). Az uzemanyag es a kolcsonzesek ararol is irok majd, eddig ugy lattam, az autoberles ara nem valtozott itt Sidarin a tavalyihoz kepest. A kompok jarnak, termeszetesen a kikotokkel folyamatos kapcsolatban leszunk egesz nyaron, hogy idejeben ertesuljunk egy esetleges sztrajkrol. Mindenkinek kellemes keszulodest kivanok, jo utat!!!!Udvozlettel: Zsuzsa
Földesi Gáborné Dátum: 2010-05-06 19:21:27
kaliber írta ekkor: 2010-05-06 09:08:25
Én is ebben bízom, hogy addig normalizálódik a helyzet, gondolom a görögöknél is azok törnek zúznak gyújtogatnak - a hírekből az látszik, hogy inkább Athénban történnek az események - akiknek nincs kiadó apartmanja (egyetemisták, közalkalmazottak). Mindenesetre aki májusban utazik legyenszíves küldeni egy beszámolót, hogy minden rendben ment-e.
Sziasztok! 8 nap múlva utazunk. Ígérem , hogy lesz beszámoló! Mi nagyon pozitívan állunk a dolgokhoz, nem hiszem , hogy Korfun bármilyen probléma is adódna. Mondjuk attól egy kicsit tartok , nehogy sztrájkoljanak a vámosok meg a Kompok is közlekedjenek.
kaliber Dátum: 2010-05-06 09:08:25
Tóth Csaba írta ekkor: 2010-05-05 09:03:31
Szia Zsuzsa, köszönjük az információt, sokat segített. Bár még egy picit messze van az utazási idő, bizom benne hogy a most Görögorszában lévő nyugtalanság addigra megoldódik, és nem fogja befojásolni a nyaralókat.Kár lenne ha ez a csodaszép ország elijesztené a túristákat, hisz ez nekik azért igen szép bevétel.
Én is ebben bízom, hogy addig normalizálódik a helyzet, gondolom a görögöknél is azok törnek zúznak gyújtogatnak - a hírekből az látszik, hogy inkább Athénban történnek az események - akiknek nincs kiadó apartmanja (egyetemisták, közalkalmazottak). Mindenesetre aki májusban utazik legyenszíves küldeni egy beszámolót, hogy minden rendben ment-e.