Szia Zsuzsi!Csak érdeklődni szeretnék,hogy tegnap az első csoport szerencsésen megérkezett?Nem volt probléma a határnál vagy a kompnál?Ja és milyen az idő sidarin?Nálunk pocsék!Üdv:Lívi!
Szia, Livi! Megerkezett a csoport, a hatarnal minden rendben volt legjobb tudomasom szerint, a gorog autopalya egy reszet lezartak aznap, ezert a busz kerulouton jott egy darabon, egy kesobbi komppal kelt at (a kompok jarnak), es a megszokott idoponthoz kepest mindosszesen masfel oraval kesobb ertek Sidariba az utasok. Szombat reggel, delelott esett a eso, azota felhos, kisse szeles az ido, de idorol idore kisut a nap, a Paradise medencejeben nehanyan mar megmartoztak, delutanonkent napoztak, le is pirultak vendegeink. Remelhetoleg ezzel a par nappal le is tudtuk a huvosebb idoszakot. Matol az elorejelzes jelentos javulast iger. Hallottam hiret az otthoni oszies idojarasnak...:-(....Birjatok ki meg ezt a par hetet...:-) Jo keszulodest! Udv: Zsuzsa