Kedves Zsuzsa, Imre, Fórumozók! A lent említett itinerben kiemelten szerepel, hogy ne induljon senki útnak éjszaka. Ennek van az emberi tényezőn kívül egyéb oka is? Az utikalauzos linken pont ajánlják, hogy éjszaka utazzon az ember, ha már rutinosabb ebben (kisebb forgalom, kisebb hőség) - ezt magam is így vélem. A válaszokat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Edina
Kedves Edina, kedves autós Utasaink! Ahogyan az az előző hasznos hozzászólásokból is kiderül, valóban nagyon sokat változott a helyzet az elmúlt években, jelentősen lerövidült az utazás időtartama az autópálya kiépítésének köszönhetően. Az egyéni utasok számára készült információs anyagot hamarosan frissítjük itt a weboldalon, hogy a szezon kezdetére naprakész legyen az odaút (autópálya, kompdíj) és a Sidarin való tájékozódás tekintetében is. Javaslom én is a szabályok szigorú betartását nemcsak úton Görögország felé, hanem a szigeten is, főleg a sebességhatárok, a parkolás (robogózás esetében a bukósisak-viselés) kapcsán. A szórakozásra szánt pénzt ne büntetésekre költsük, ne bosszankodjunk feleslegesen...:-) Mindenkinek jó készülődést kívánok és továbbra is várom, várjuk a a kérdéseket és a hozzászólásokat a fórumon! Üdvözlettel: Zsuzsa