Kedves Fórumozók!
Mi idén Korfura szertnénk menni egy 8 fős társasággal, egyénileg, 2 autóval.
A Katerina udvarára (ha van ilyesmi) be lehet állni az autóval?
Az útvonal tekintetében szívesn bennék bármi ajánlást, tanácsot, bármit!
Előre is Köszönöm!
Kedves Imre! Csatlakozom az előző véleményhez, az említett weboldal tényleg nagyon hasznos. Ajánlom figyelmébe a honlapunkon található itinert is: http://www.grandtours.hu/images/uploads/Itiner_arlista_menetrend/gorog_itiner_20070118-093125.pdf__20080418_141708.pdf, azzal a megjegyzéssel, hogy a tavaly évben egészen Igoumenitsáig elkészült az autópálya (itt található a kompkikötő), illetve hogy Sidariba beérve már ne keressék utasaink a McDonald's-ot, mert már csak néhány felirat emlékeztet minket az egykori gyorsétteremre. Tehát az új információ ezzel kapcsolatban: az egykori "Meki" épülete mellett van egy étterem: az "Olive and Oregano" gyros bár (a bal oldalon van), azt elhagyva kell balra fordulni. Hamarosan meglátják majd a Paradise éttermet, mögötte van a Katerina Grand Tours-os szálláshely-táblával ellátva. Minden egyénileg érkező utasunknak javaslom, hogy mielőtt beérnének Sidariba, hívjanak a részvételi jegyen is feltüntetett telefonszámon! A Katerina előtti parkolóhelyeket minden utasunk igénybeveheti, itt a weboldalon a fotók között talál olyat, amelyen látható, hol parkolnak az autók. Üdvözlettel: Zsuzsa