(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-04-12 12:45:48
Kovács Zoltánné írta ekkor: 2010-04-11 00:03:44
Szia Zsuzsi! Mi már találkoztunk tavaly nyáron, s elmondhatjuk nagyon tetszett Korfu. Ezért idén nyáron augusztus közepén-végén is visszatérnénk egy nagyobb baráti társasággal. 4 család , 15-16 fő, felnőttek és gyerekek. Saját autóval utaznánk. Tudnál-e nekünk abban segíteni, hogy találhassunk olyan szállást, ahol közösen elférnénk. Gondoltunk pl. egy privát házra vagy olyan szállásra, aminek udvara, saját medencéje, barbecue-sütője van, s árban is elfogadható. Ne érts félre, nincsenek luxus igényeink, csupán a baráti társasággal szeretnénk együtt élvezni Korfu szépségeit, jókat fürdeni, este pedig sütni-főzni, enni-inni mások zavarása nélkül. És még egy kérdés, hogy így részt tudunk-e venni a fakultatív programokon? Várjuk válaszodat. Köszönettel: Kovácsné Anita
Kedves Anita! Örülök, hogy visszatértek Korfura!...:-) Apartmanjaink közül a Nikos Pool Apartman rendelkezik medencével, udvarán grillezni is tudtok, ezt előzetesen megbeszélhetjük a házigazdával (ő is szokott sütögetni az udvaron…:-)). A medencéhez napozóágyak, napernyők tartoznak, a medence környékén asztalok, székek vannak. Főszezonban általában este 8-ig használják, használhatják a vendégek a medencét, utána biztonsági okokból és a tisztítás miatt már nem lehet. Az éjszakai "csendespihenő", szieszta 23 órakor kezdődik az apartmanház területén. 1 légterű 2-4 fős és 2 légterű 4-5 fős apartmanok vannak a Nikosban, az online foglalási tabló megmutatja, hogy augusztusban mennyi szabad helyünk van még ott az egyes turnusokban. Az apartmanház csendes, zöld környezetben fekszik, pár 100 méterre van Sidari két nagy szupermarkete. Gyalog 10-15 perc a település központja és a tengerpart, a főutca pár perc alatt elérhető. A hátsó udvarban parkolnak az egyéni utasok autói. Az apartmanház közkedvelt az egyéni (főként autós) utasok, a két-három gyermekes családok, baráti társaságok körében privát medencéjének is köszönhetően. Érdemes megnézni az apartmanház udvaráról készült fotókat! Természetesen autóval, repülővel érkező utasaink is részt vehetnek a fakultatív programokon! E-mail címem: [email protected], itt várom további kérdéseidet a szálláshely és a grillezés ügyében! Remélem, tudunk Nektek segíteni! Üdvözlettel: Zsuzsa
Kovács Zoltánné Dátum: 2010-04-11 00:03:44
Szia Zsuzsi! Mi már találkoztunk tavaly nyáron, s elmondhatjuk nagyon tetszett Korfu. Ezért idén nyáron augusztus közepén-végén is visszatérnénk egy nagyobb baráti társasággal. 4 család , 15-16 fő, felnőttek és gyerekek. Saját autóval utaznánk. Tudnál-e nekünk abban segíteni, hogy találhassunk olyan szállást, ahol közösen elférnénk. Gondoltunk pl. egy privát házra vagy olyan szállásra, aminek udvara, saját medencéje, barbecue-sütője van, s árban is elfogadható. Ne érts félre, nincsenek luxus igényeink, csupán a baráti társasággal szeretnénk együtt élvezni Korfu szépségeit, jókat fürdeni, este pedig sütni-főzni, enni-inni mások zavarása nélkül. És még egy kérdés, hogy így részt tudunk-e venni a fakultatív programokon? Várjuk válaszodat. Köszönettel: Kovácsné Anita
Dátum: 2010-04-10 17:48:11
írta ekkor: 2010-04-05 12:16:54
Szia Zsuzsi!Köszönöm szépen!Neked és a szüleidnek is Kellemes Ünnepeket kívánok!Üdv:Lívi!
Köszönjük szépen!..:-) Hamarosan találkozunk!...:-)
Dátum: 2010-04-05 12:16:54
írta ekkor: 2010-04-01 10:07:07
Szia, Lívia! Nagyon örülök, várlak Benneteket! Kellemes Húsvéti Ünnpeket és jó készülődést kívánok Nektek!!!
Szia Zsuzsi!Köszönöm szépen!Neked és a szüleidnek is Kellemes Ünnepeket kívánok!Üdv:Lívi!
Földesi Gáborné Dátum: 2010-04-03 05:31:43
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! 41 nap múlva irány Korfu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!