(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

V. Bence Dátum: 2010-03-31 20:46:54
Vági Zoltán írta ekkor: 2010-03-30 20:17:30
Szia Bence! Igen, soproniak vagyunk! De az indulás Győrből lesz 5:20-kor!! Sajnos az idén csak Győrtől indítják az autóbuszt. pedig 2 évvel ezelőtt amikor Zakynthos szigetén voltam szintén május közepén, akkor még Sopronból indult az autóbusz. Ez van! :-( Mi vonattal megyünk fel Győrbe. Ami kb. 10 perccel előbb van fent, mint az indulás. Ez a vonat hajnali 3:52-kor indul Sopronból! Ennél korábban nincs vonatunk.
Értem! Tavaly Csornáról is indult a busz, idén mi is Győrből kezdünk... smile Köszönöm válaszod !!!
Zs Erzsi Dátum: 2010-03-31 16:31:27
Volt-e valaki Korfun a Katerina aprtmanban? Milyen a szállás? Mennyire van messze a tengertő?
Zs Erzsi Dátum: 2010-03-31 16:29:13
Vági Zoltán Dátum: 2010-03-30 20:17:30
V. Bence írta ekkor: 2010-03-29 20:50:54
Említetted, hogy Sopronból mentek! Egyénileg, vagy busszal? Ha busszal akkor honnét indultok? Csak azért kérdezem mert mi csornaiak vagyunk, tavaly indult innét, de idén Győrbe kezdünk smile
Szia Bence! Igen, soproniak vagyunk! De az indulás Győrből lesz 5:20-kor!! Sajnos az idén csak Győrtől indítják az autóbuszt. pedig 2 évvel ezelőtt amikor Zakynthos szigetén voltam szintén május közepén, akkor még Sopronból indult az autóbusz. Ez van! :-( Mi vonattal megyünk fel Győrbe. Ami kb. 10 perccel előbb van fent, mint az indulás. Ez a vonat hajnali 3:52-kor indul Sopronból! Ennél korábban nincs vonatunk.
V. Bence Dátum: 2010-03-29 20:50:54
Vági Zoltán írta ekkor: 2010-03-29 18:09:16
Szia Zsuzsi! Véglegesítettem a döntést! És ma délután lefoglaltam az idei tavaszi üdülést! Úgyhogy május 15-én érkezek Korfura! A Katerina 22-es apartmanban fogok lakni. A 24-es apartmanba jön két kedves ismersősöm. Mindannyian Sopronból! Bízunk a szép időben, várjuk a varázslatos virágokat, május 20-án a Jón-szigeteki ünnepségeket, a nagy sétákat, kirándulásokat, a Naplementét Sidari partjainál, a pihenést és feltöltődést a szép látnivalóktól, tájaktól. Már csak másfél hónap és május közepe! :-) Üdv: Zoli
Említetted, hogy Sopronból mentek! Egyénileg, vagy busszal? Ha busszal akkor honnét indultok? Csak azért kérdezem mert mi csornaiak vagyunk, tavaly indult innét, de idén Győrbe kezdünk smile