Szia Zsuzsi! Véglegesítettem a döntést! És ma délután lefoglaltam az idei tavaszi üdülést! Úgyhogy május 15-én érkezek Korfura! A Katerina 22-es apartmanban fogok lakni. A 24-es apartmanba jön két kedves ismersősöm. Mindannyian Sopronból! Bízunk a szép időben, várjuk a varázslatos virágokat, május 20-án a Jón-szigeteki ünnepségeket, a nagy sétákat, kirándulásokat, a Naplementét Sidari partjainál, a pihenést és feltöltődést a szép látnivalóktól, tájaktól. Már csak másfél hónap és május közepe! :-) Üdv: Zoli
Említetted, hogy Sopronból mentek! Egyénileg, vagy busszal? Ha busszal akkor honnét indultok?
Csak azért kérdezem mert mi csornaiak vagyunk, tavaly indult innét, de idén Győrbe kezdünk