(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kandrács Vanda Dátum: 2010-01-07 12:03:03
Sziasztok. smile Tudna nekem valaki segiteni?Idén megyünk elöször Korfura nyaralni,május 22-én indulunk és csak tudni szeretném hogy milyen az idő ott,és nyitva lesz ugyanugy minden mint főszezonban?(pl.csuszdapark)..elöszezonban még nem nyaraltam,érdekelnének a tapasztalatok ezzel kapcsolatban:-)..elöre is köszi mindenki smile
Szepesi László Dátum: 2010-01-06 20:55:15
Szia Zsuzsi ! Most látom, hogy szeptemberben két teljes hét opcionálisan le van foglalva a katherinában. Ezt a Grand tours foglalta le vagy lehetséges, hogy magán személy ? Sajnos pont ebben az időszakban szerettünk volna menni !!
Veres Szabina Dátum: 2010-01-06 19:51:12
Szia Zsuzsi! Tavaly voltam Sidariban és csodálatos volt. Annyira jól éreztem magam, hogy ismét oda akarok menni, de ezúttal Barátnőmmel. A kérdésem az lenne, hogy a Katerinánál egy földszinti két szimpla ágyas apartmanban külön szoba és konyha van, úgy mint a fsz. 8-as Elektrában? Mert a képek csak olyan szobákat mutatnak a Katerinánál ahol a főzőrész a szobában van, külön elkerítve és ez lényeges lenne, hogy külön légtérben legyen. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszod! smile
Földesi Gáborné Dátum: 2010-01-06 18:34:21
Szia grandzsuzsi! Már ki néztem a szemeimet de nem találok arra utalást , hogy mennyibe kerül az egy ágyas felár? Azt olvastam , hogy az első és utolsó turnusban nincs ilyen ha vállalja az utas társítást az utas.De a többiben? köszi ha válaszolsz!
Dátum: 2010-01-06 15:21:50
írta ekkor: 2010-01-05 22:09:50
Sziasztok!Érdeklőnék,hogy június elején milyen a tenger hőmérséklete?Köszi!
Kedves Éva! Júniusban a tengervíz hőfoka 20 fok felé emelkedik Korfun, átlagosan 21-22 fok a hónap elején! Fürdőzésre, úszásra kiválóan alkalmas! Zsuzsa