(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-12-23 16:21:31
Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet, valamint forró nyári napokat és hűs tengervizet kívánok Mindenkinek sok-sok szeretettel! Zsuzsa :-)
Dátum: 2009-12-23 16:00:54
Szepesi László írta ekkor: 2009-12-16 20:47:09
Szia Zsuzsi ! Jól látom, hogy az árak táblázat még a 2009-es annak ellenére, hogy az on-lline foglalásban már fenn van az új táblázat ?
Kedves László! A honlapon látható árak már az új szezonra vonatkoznak, de a teljes 2010-es árlista január elején lesz fent! Boldog Karácsonyt kívánok Neked is! Zsuzsa
Szepesi László Dátum: 2009-12-16 20:47:09
Szia Zsuzsi ! Jól látom, hogy az árak táblázat még a 2009-es annak ellenére, hogy az on-lline foglalásban már fenn van az új táblázat ?
Dátum: 2009-12-12 18:44:58
írta ekkor: 2009-12-08 13:56:34
Szia, Krisztián! Januártól már lehet online foglalni, addig is nézzetek be a honlapra a biztonság kedvéért!:-) Kellemes Ünnepeket! Szia! Zsuzsa
köszi és neked is kellemes ünnepeket!!!
Dátum: 2009-12-08 13:56:34
Szia, Krisztián! Januártól már lehet online foglalni, addig is nézzetek be a honlapra a biztonság kedvéért!:-) Kellemes Ünnepeket! Szia! Zsuzsa