(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-01-05 22:09:50
Sziasztok!Érdeklőnék,hogy június elején milyen a tenger hőmérséklete?Köszi!
Dátum: 2010-01-05 19:08:41
Földesi Gáborné írta ekkor: 2010-01-05 05:58:12
Szia Krisztián!!!!Köszi a gyors választ!Lehet hogy lesz még kérdésem , ugye kérdezhetek Üdv: Marcsimajd?????
persze kérdez nyugodtan amiben tudok segitek! szia
Földesi Gáborné Dátum: 2010-01-05 05:58:12
írta ekkor: 2010-01-04 20:10:02
szia mi 2009 jun elején voltunk katerinában szerintem csendes környéken van, közel van mindenhez !csak ajánlani tudom minden tutti volt!
Szia Krisztián!!!!Köszi a gyors választ!Lehet hogy lesz még kérdésem , ugye kérdezhetek Üdv: Marcsimajd?????
Dátum: 2010-01-04 20:10:02
Földesi Gáborné írta ekkor: 2010-01-04 19:34:04
Sziasztok! BUÉK Mindenkinek! Új év és már ott mocorog bennünk az utazni vágyás. Az idén Sidariba szeretnénk menni.Önellátással apartmanban gondolkodunk.Elektra vagy Katerina ez itt a kérdés.Május vége június eleje lenne az időpont. Vajon ilyenkor mennyire zajos Sidari ??? Melyik az az apartman amelyikben még aludni is lehet esetleg a bulizós angol turistáktól????Próbálok vissza olvasni is itt a fórumon hátha okosabb leszek és a végén jól választok. Üdvözlettel : Marcsi
szia mi 2009 jun elején voltunk katerinában szerintem csendes környéken van, közel van mindenhez !csak ajánlani tudom minden tutti volt!
Földesi Gáborné Dátum: 2010-01-04 19:34:04
Sziasztok! BUÉK Mindenkinek! Új év és már ott mocorog bennünk az utazni vágyás. Az idén Sidariba szeretnénk menni.Önellátással apartmanban gondolkodunk.Elektra vagy Katerina ez itt a kérdés.Május vége június eleje lenne az időpont. Vajon ilyenkor mennyire zajos Sidari ??? Melyik az az apartman amelyikben még aludni is lehet esetleg a bulizós angol turistáktól????Próbálok vissza olvasni is itt a fórumon hátha okosabb leszek és a végén jól választok. Üdvözlettel : Marcsi