Sziasztok!
BUÉK Mindenkinek!
Új év és már ott mocorog bennünk az utazni vágyás. Az idén Sidariba szeretnénk menni.Önellátással apartmanban gondolkodunk.Elektra vagy Katerina ez itt a kérdés.Május vége június eleje lenne az időpont. Vajon ilyenkor mennyire zajos Sidari ??? Melyik az az apartman amelyikben még aludni is lehet esetleg a bulizós angol turistáktól????Próbálok vissza olvasni is itt a fórumon hátha okosabb leszek és a végén jól választok.
Üdvözlettel : Marcsi
szia mi 2009 jun elején voltunk katerinában szerintem csendes környéken van, közel van mindenhez !csak ajánlani tudom minden tutti volt!