(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-12-02 12:15:31
szia zsuzsi tudod már mikortól lehet malyd foglalni 2010 nyaralásokat ?
Dátum: 2009-09-22 12:27:43
Simon Tamás írta ekkor: 2009-09-03 21:17:06
Szia Zsuzsa! Mi 25.-én indulunk és érdeklődni szeretnék,milyen időjárás szokott lenni akkor?Ilyen késői időpontban vannak még programok?Remélem jol vagy?!Rég beszéltünk smile Köszi!Üdv Tomi Tiszaújból
Szia, Tomi! A kirándulások közül a szigettúra létszámfüggő, a hajókirándulás az időjárás függvénye, de általában minden héten minden program elindul! Az idő jó, reméljük, ilyen is marad! Várlak Benneteket!!!
Szunyog Katalin Dátum: 2009-09-17 09:39:21
írta ekkor: 2009-09-16 16:40:05
Kedves Katalin! Az Elektrában presszókávé főzésére alkalmas káváfőző nincs, vízmelegítő van. Lábas, serpenyő, tányérok, evőeszközök, poharak, csészék, fakanál, szedőkanál, sajtreszelő, tésztaszűrő, kenyérvágó deszka,stb., tehát alapvető konyhai felszerelések vannak. A buszok visszaindulási időpontja a kompmenetrendben történt változás miatt módosult augusztus végén. Üdvözlettel: Zsuzsa
smile Kedves grandzsuzsikorfu! Köszönöm a választ! Már több helyen voltunk a Grand Tours-sal Görögországban. Korfura most megyünk először. Nemsokára találkozunk. Most már csak Szent Péter segítségére lesz szükségünk.... Üdvözlettel: Kata
Dátum: 2009-09-16 16:44:08
Vajda Lívia írta ekkor: 2009-09-11 16:09:51
Egy hét múlva indulunk a barátnőmmel Sidariba,Katerina apartmanba.Tudna valaki segiteni?Milyen hely,felszereltsége?
Kedves Lívia! A Katerina apartman konyhastúdiójában főzőlap, mikrohullámú sütő és filteres kávéfőző van. A konyha felszereltsége hasonló az Elektrában leírtakéhoz (előző válasz). Lepedő, párna, párnahuzat, takaró, kis és nagy törölköző jár minden szobához. A honlap képein látható a szobák berendezése.Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-09-16 16:40:05
Szunyog Katalin írta ekkor: 2009-09-01 10:56:49
Sajnos mi még csak egy hónap múlva megyünk. De időben érdeklődnék, hogy az Elektra /kisházak/ konyhafelszerelésében van-e presszókávé főzésére alkalmas kávéfőző? Mit érdemes vinni még az "önellátás" érdekében? Azért természetesen nem hagyjuk ki a helyi kajákat sem!
Kedves Katalin! Az Elektrában presszókávé főzésére alkalmas káváfőző nincs, vízmelegítő van. Lábas, serpenyő, tányérok, evőeszközök, poharak, csészék, fakanál, szedőkanál, sajtreszelő, tésztaszűrő, kenyérvágó deszka,stb., tehát alapvető konyhai felszerelések vannak. A buszok visszaindulási időpontja a kompmenetrendben történt változás miatt módosult augusztus végén. Üdvözlettel: Zsuzsa