(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szunyog Katalin Dátum: 2009-09-16 14:40:10
Vajda Lívia írta ekkor: 2009-09-11 16:09:51
Egy hét múlva indulunk a barátnőmmel Sidariba,Katerina apartmanba.Tudna valaki segiteni?Milyen hely,felszereltsége?
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9014586 Talán itt választ kapsz a kérdéseidre. Mi csak 2.-án indulunk, az Elektrába. smile smile Reméljük, jó lesz az idő.
Szunyog Katalin Dátum: 2009-09-16 14:36:01
Mi van? Mindenki kint maradt, hogy senki sem válaszol a kérdésekre???
Vajda Lívia Dátum: 2009-09-11 16:09:51
Egy hét múlva indulunk a barátnőmmel Sidariba,Katerina apartmanba.Tudna valaki segiteni?Milyen hely,felszereltsége?
V. Bence Dátum: 2009-09-08 15:55:12
Ezúton szeretnénk meg köszönni az egész GRANDTOURS KFT dolgozóinak ezt a felejthetetlen nyaralást! Nagyon jó volt, teljes mértékig megvoltunk elégedve mindennel! Külön köszönjük Zsuzsának a segítséget! ;) ÜDV Virág Team smile
V. Bence Dátum: 2009-09-08 15:51:59
Mi most jöttünk haza vasárnap! Végig 36-38 fok volt! Egyszer esett az eső 2-3 órát!