Egy hét múlva indulunk a barátnőmmel Sidariba,Katerina apartmanba.Tudna valaki segiteni?Milyen hely,felszereltsége?
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9014586
Talán itt választ kapsz a kérdéseidre. Mi csak 2.-án indulunk, az Elektrába.

Reméljük, jó lesz az idő.