(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szunyog Katalin Dátum: 2009-09-07 07:44:55
Még egy kérdés: A szegedi Tesco-nál lakom, és már sóvárogva figyelem a buszokat. Mi az oka, hogy a prospektusban szereplő érkezési idejéhez képest elég sokat késnek a buszok visszafelé. Tegnap este 5-6 között érkeztek 13.30 helyett. Talán a komp, vagy a határok, netán későbbi indulás az oka? Kösz a választ.
Simon Tamás Dátum: 2009-09-03 21:17:06
Szia Zsuzsa! Mi 25.-én indulunk és érdeklődni szeretnék,milyen időjárás szokott lenni akkor?Ilyen késői időpontban vannak még programok?Remélem jol vagy?!Rég beszéltünk smile Köszi!Üdv Tomi Tiszaújból
Dátum: 2009-09-03 11:04:03
Szepesi László írta ekkor: 2009-08-27 16:56:02
Szia Zsuzsa! Ismerősök útján találtam rá erre az utazási irodára. Meg kell, hogy mondjam nagyon megtetszett. Sok jót hallottam a buszok minőségéről és az apartmanok tisztaságáról is. Ezért úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy jövő május végén elmegyünk Sidarira a Katerina apartmanba. Nagyon tetszik minden és az apartman választásában segített a WIFI elérhetőség is. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Egy korábbi válaszodban mondtad, hogy az udvaron lehret internetezni. Ezek szerint a szobákban nincs lehetőség wifi használatra ? A fényképeket elnézve gyönyörű hely ezért nem perdöntő csak jó lenne. Köszönöm !
Kedves László! Várunk Benneteket Sidarin! Az udvaron és a legtöbb erkélyen működik a wifi, ha itt lesztek, majd kiderül, hogy a Ti szobátokban van-e jel.Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-09-03 10:58:43
szabo szilvia írta ekkor: 2009-08-27 13:34:36
SZIA ZSUZSA.ÉRDEKLÖDNI SZERETNÉK,HOGYSZEPT 4-ÉN UTAZOM SIDAR-IRA nekem hogy ha van buvárengedéjem a sidarin müködő köszpontal mehetek-e majd buvárkodni? ÉS OTT TUDNAK-E MAGYARUL,MERT SAJNOS NEM TUDOK ANGOLUL BESZÉLNI.KÖSZÖNÖM
Kedves Szilvia! A Sidariban működő búvárközpontban nem beszélnek magyarul, de szerintem ez nem jelent problémát, főleg akkor, ha már búvárkodtál. Elfogadják a búvárengedélyt.Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-09-03 10:54:48
Nagy Brigitta írta ekkor: 2009-08-26 20:39:46
Szia Zsuzsa! Hány óráig tudtok csomagszobát biztosítani az egyéni utasok számára? Köszönöm!
Kedves Brigitta! Kérlek, írj levelet a [email protected] címre! Üdvözlettel: Zsuzsa