Szia Zsuzsa! Ismerősök útján találtam rá erre az utazási irodára. Meg kell, hogy mondjam nagyon megtetszett. Sok jót hallottam a buszok minőségéről és az apartmanok tisztaságáról is. Ezért úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy jövő május végén elmegyünk Sidarira a Katerina apartmanba. Nagyon tetszik minden és az apartman választásában segített a WIFI elérhetőség is. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Egy korábbi válaszodban mondtad, hogy az udvaron lehret internetezni. Ezek szerint a szobákban nincs lehetőség wifi használatra ? A fényképeket elnézve gyönyörű hely ezért nem perdöntő csak jó lenne. Köszönöm !
Kedves László! Várunk Benneteket Sidarin! Az udvaron és a legtöbb erkélyen működik a wifi, ha itt lesztek, majd kiderül, hogy a Ti szobátokban van-e jel.Üdvözlettel: Zsuzsa