Szekeres Melinda
Szia Zsuzsa!
Azt szeretném megkérdezni, hogy október elején milyen az időjárás, milyen meleg a tenger és vannak-e még fakultatív programok ilyenkor?
Köszi
Kedves Melinda! Tavaly októberben jó idő volt, még október 14-én is volt hajókirándulás, napoztak, fürödtek a vendégek, 25-27 fok volt, a víz hőmérséklete is 20 fok feletti volt. A szezon után még pár napot Görögországban töltöttem, és még október 22-én is napoztam...Októberben a statisztika szerint az esős napok száma kb. 7-9. 2008-ban október 18-ig emlékeim szerint nem esett, szeptemberben volt egy hűvösebb, esősebb hét. Én szeretem a szeptembert és az októbert Görögországban, nincs 35-40 fokos hőség, de lehet strandolni, kirándulni, szép az idő, virágzik újra minden. Üdvözlettel: Zsuzsa