(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-08-24 14:26:46
Szekeres Melinda írta ekkor: 2009-08-21 11:35:59
Szekeres Melinda Szia Zsuzsa! Azt szeretném megkérdezni, hogy október elején milyen az időjárás, milyen meleg a tenger és vannak-e még fakultatív programok ilyenkor? Köszi
Kedves Melinda! Tavaly októberben jó idő volt, még október 14-én is volt hajókirándulás, napoztak, fürödtek a vendégek, 25-27 fok volt, a víz hőmérséklete is 20 fok feletti volt. A szezon után még pár napot Görögországban töltöttem, és még október 22-én is napoztam...Októberben a statisztika szerint az esős napok száma kb. 7-9. 2008-ban október 18-ig emlékeim szerint nem esett, szeptemberben volt egy hűvösebb, esősebb hét. Én szeretem a szeptembert és az októbert Görögországban, nincs 35-40 fokos hőség, de lehet strandolni, kirándulni, szép az idő, virágzik újra minden. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-08-24 14:06:10
fru írta ekkor: 2009-08-19 15:56:57
Kedves Zsuzsa! Érdeklődnék, hogy a tengerparti kis házban van-e bedugható szúnyogriasztó készülék? Mert ha nincs akkor viszünk itthonról.Gondolom Korfun is vannak szúnyogok :-) Köszi a választ
Kedves Fru! Az elektromos szúnyogirtó a leghatásosabb, érdemes hozni otthonról, de itt is lehet venni! Üdvözlettel: Zsuzsa
Nagy Brigitta Dátum: 2009-08-21 14:17:50
Sziasztok! Mi szept. 12-én megyünk Korfura repülővel! Aki szintén így utazott, ő hogy oldotta meg a transzfert? (lehetőségek, árak) Előre is köszi a válaszokat!
Dátum: 2009-08-21 11:45:40
Erika írta ekkor: 2009-08-03 19:13:08
szia Zsuzsi! 08.29-én érkezünk... lenne egy kérdésem: a strandokon lehet bérelni napernyőt, vagy vinni kell? előre is köszi!
Kedves Gyula! A strandokon lehet napozóágyakat, napernyőket bérelni, a legtöbb helyen 2 napozóágy és 1 napernyő 7-7,50.- eur! Üdvözlettel: Zsuzsa
Szekeres Melinda Dátum: 2009-08-21 11:35:59
Kardos Attila írta ekkor: 2009-08-18 22:52:56
Még egy kérdésem lenne. Tengeri sünnel lehet találkozni? Mert akkor fürdéshez kell cipő?
Szekeres Melinda Szia Zsuzsa! Azt szeretném megkérdezni, hogy október elején milyen az időjárás, milyen meleg a tenger és vannak-e még fakultatív programok ilyenkor? Köszi