Mi augusztus 26-án megyünk!
Olyan kérdésem lenne, hogy akkor milyen az idő, illetve a tenger Sidariban?

Vannak korlátozások kaja, és pia bevitelében valamelyik országban?
Ha busszal mentek, a buszra nem szabad felvinni a hűtőtáskát. (Erre mi is csak nagyokat pislogtunk)

Valamint a határoknál érdemes figyelni az egy doboz cigi és egy üveg pia a kivihető. Nálunk ezt a buszosok mondták, ha tud valaki pontosabbat, hogy hány szál és hány liter, én is kíváncsi vagyok.

Amúgy, mint írtam a határoknál nagyon jól haladtunk és a buszt nem kezdték el kipakoltatni sehol, az autósoknál már ellenőriztek gyakrabban ahogy elnéztem. Üdv!