Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki melyik napon van a hajókázós fakultatív program. A június 12-én induló turnussal megyünk hárman, a Nikos Pool apartmanba lesz a szállásunk és mindenképpen szeretnénk hajóra szállni ha már tengernél vagyunk. Azt is szívesen venném, ha valaki meg tudná mondani, hogy egy kisebb autót 3 napra kb. mennyiért lehet bérelni. Ha valakinek van ötlete,hogy milyen tengerpartokra érdemes elkocsikázni, az légyszi írja meg.
Kedves Heni! A hajókirándulás általában szerdán van, de előfordulhat változás! Autókölcsönzés ügyében írj, kérlek, a
[email protected] címre! Üdvözlettel: Zsuzsa