Szia Zsuzsi, és a többiek!
Sajnos idén időhiányában nem a Grand-al megyünk nyaralni, de Korfu a cél autóval gyorsan leszáguldunk és 8 nap elteltével száguldunk vissza, de tavaly Zakhyntoson remek hetet töltöttünk el a Grand Regina apartmanban, Zsuzsi tavaly Te voltál Zakhyntoson idegenvezetőként a Grandnak? Ha lesz módunk és időnk átugrunk Sidariba megnézni a Grand apartmanjait. Mindenkinek jó pihenést kívánok és a legközelenbbi úton lehet találkozunk minden jót üdvözlettel Benke Annamária - Debrecen (Ani)
Szia, Ani! Nem én voltam Zakinthoson tavaly, a másik Zsuzsit a Paralia fórumon találod meg most!

Szeretettel várlak Benneteket Korfun! Zsuzsa