(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-06-05 16:09:37
Benke Annamária írta ekkor: 2009-05-29 08:59:26
Szia Zsuzsi, és a többiek! Sajnos idén időhiányában nem a Grand-al megyünk nyaralni, de Korfu a cél autóval gyorsan leszáguldunk és 8 nap elteltével száguldunk vissza, de tavaly Zakhyntoson remek hetet töltöttünk el a Grand Regina apartmanban, Zsuzsi tavaly Te voltál Zakhyntoson idegenvezetőként a Grandnak? Ha lesz módunk és időnk átugrunk Sidariba megnézni a Grand apartmanjait. Mindenkinek jó pihenést kívánok és a legközelenbbi úton lehet találkozunk minden jót üdvözlettel Benke Annamária - Debrecen (Ani)
Szia, Ani! Nem én voltam Zakinthoson tavaly, a másik Zsuzsit a Paralia fórumon találod meg most! smile Szeretettel várlak Benneteket Korfun! Zsuzsa
kolumbár lajosné Dátum: 2009-06-04 20:56:03
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék nem megy-e valaki autóval augusztus -1-én ,ha ige mehetnénk együtt!írjatok!!
Zsanett17 Dátum: 2009-06-03 18:55:23
Senki nem jön erre a fórumra?
Zsanett17 Dátum: 2009-06-01 21:09:32
Még 1 kérdés! Ha a Postánál kötünk utasbiztosítást azt elfogadják Sidariban,ha esetleg szükség lenne rá?Olvastam hogy Toloban az Atlasz biztosítóval vannak szerződésben.
Zsanett17 Dátum: 2009-06-01 19:14:38
Köszi Bogi!