(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Bolya Monika Dátum: 2009-04-09 19:10:52
jo napot kivanok! lenne pár kérdésem: Foglaltam onoktol utat Sidariba majus 30án, katerina apartmanban - menyire felszereltek? kell kaukciot fizetni vagy bármit a kompdijon kivul? Szobat elintezi az idegenvezeto vagy nekunk kell (mivel csak nemetul tudok)? megéri a paradise etterembe felpanziot rendelni?
Dátum: 2009-03-31 22:41:05
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2009-03-23 13:40:26
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy Debrecenből Sidri-ig kb hány óra alatt ér le a busz? Nászutas kedvezmény van e és mi kell hozzá hogy igénybe vehessük? aug-ban lesz az esküvő,szeptemberben mennénk.Akkor jó idő van még? Előre is köszönöm a választ! Anita
Kedves Anita! Debrecenből Sidariba kb. 26 óra 30 perc az út. A honlapon a Görögország/Leírás menüpont tartalmaz egy buszmenetrend táblázatot (pdf formátum). Nászutasok számára nem biztosítunk külön kedvezményt. Ha már utaztak velünk, árainkból törzsutaskedvezmény jár Önöknek. Szeptemberben is jó az idő, de ahogyan azt az előzőekben is említettem, esős napokra lehet számítani, de azt csak maga Zeusz tudja, hogy a hónap melyik részében.... smile Önöknek is minden jót kívánok! Zsuzsa
Dátum: 2009-03-31 22:28:22
Gönczi Anita írta ekkor: 2009-03-23 11:19:40
Azt is meg szeretném kérdezni, hogy ha szeptemberben szeretnénk menni, akkor mennyivel előbb ajánlatos az utazást lefoglalni? Úgy néz ki, hogy csak júniusban tudjuk meg, hogy tudunk e menni. Akkor még nem késő?
Kedves Anita! Szeptemberben is kellemes, meleg az idő a szigeten, de ebben a hónapban már előfordulhat néhány esős nap. Honlapunkon az online foglalás mindig friss információt ad arról, hogy melyek a szabad szobák, érdemes tehát ott figyelemmel kísérni az "eseményeket" és ha már megvan, hogy mikor tudnak indulni, érdemes nyomban lefoglalni a szállást..... smile Minden jót! Üdvözlettel:Zsuzsa
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2009-03-23 13:40:26
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy Debrecenből Sidri-ig kb hány óra alatt ér le a busz? Nászutas kedvezmény van e és mi kell hozzá hogy igénybe vehessük? aug-ban lesz az esküvő,szeptemberben mennénk.Akkor jó idő van még? Előre is köszönöm a választ! Anita
Gönczi Anita Dátum: 2009-03-23 11:19:40
Azt is meg szeretném kérdezni, hogy ha szeptemberben szeretnénk menni, akkor mennyivel előbb ajánlatos az utazást lefoglalni? Úgy néz ki, hogy csak júniusban tudjuk meg, hogy tudunk e menni. Akkor még nem késő?