Azt is meg szeretném kérdezni, hogy ha szeptemberben szeretnénk menni, akkor mennyivel előbb ajánlatos az utazást lefoglalni? Úgy néz ki, hogy csak júniusban tudjuk meg, hogy tudunk e menni. Akkor még nem késő?
Kedves Anita! Szeptemberben is kellemes, meleg az idő a szigeten, de ebben a hónapban már előfordulhat néhány esős nap. Honlapunkon az online foglalás mindig friss információt ad arról, hogy melyek a szabad szobák, érdemes tehát ott figyelemmel kísérni az "eseményeket" és ha már megvan, hogy mikor tudnak indulni, érdemes nyomban lefoglalni a szállást.....

Minden jót! Üdvözlettel:Zsuzsa