Kedves Krisztián! Május végére, június elejére már nagyon kellemes hőfokú a tenger, főként a lassan mélyülő, homokos partoknál, amilyen Sidari, illetve a szomszédos nyaralóhelyek strandja.Június elejétől már én is megmártózom, pedig nagyon fázós vagyok...Az idő napos és meleg júniusban.....nagyon ritka az eső, de akkor sincs hideg, akkor is tart a forróság.Sidarin sok és sokféle szórakozóhely van, bárok, tavernák, éjszakai bárok....Bulizásra nagyon alkalmas mind!...

Üdvözlettel: Zsuzsa